Автоматика для камінів та печей

Автоматика для камінів та печей

Автоматика оптимізації горіння для камінів і печей

TIMPEX порівняння

Автоматичне регулювання горіння забезпечує оптимальний процес горіння в каміні або печі. Пристрій регулює приплив повітря в камін в залежності від поточної температури димових газів. Таким чином досягається максимальне використання енергії деревини і в той же час не відбувається витоку зайвої енергії в димохід.

Без автоматики управління горінням З автоматикою управління горінням
Виробники камінів і печей рекомендують вручну регулювати кількість надходить в камін повітря за допомогою регулюючої заслінки при горінні - повністю відкривати заслінку при розігріві, поступово закривати заслінку при горінні і закривати заслінку при досягненні процесу нагріву. Проблема цього ручного управління очевидна - користувач не завжди знаходиться біля каміна в той час, коли необхідно перемістити заслінку. Автоматика управління горінням повністю бере на себе управління на думку виробників камінів. Програмне забезпечення оцінює хід горіння, і кількість повітря, що надходить в топку, регулюється точно в оптимальний час. Цей процес забезпечує не тільки екологічну, а й економічну роботу. Вогонь горить довше, досягається більш висока ефективність згоряння та нагріву, а крім того, зайва теплова енергія не йде назовні.

Чому автоматика регулювання горіння від TIMPEX?

  • Продовжує процес згоряння і інтервал топки
  • Знижує витрату деревини до 30%
  • Запобігає перегріванню опалювальної системи
  • Підвищує ефективність системи горіння і опалення
  • Підвищує теплової комфорт
  • Підвищує безпеку нагріву
  • Продовжує термін служби системи опалення
  • Управляє іншими зовнішніми компонентами (залежить від типу управління)
  • Вказує на необхідність подальшого топления
  • Інформує про роботу системи опалення

Timpex вже 16 років спеціалізується на розробці і виробництві систем автоматичного регулювання продуктів горіння.
В даний час компанія виробляє широкий спектр продукції - від простих регламентів горіння для окремих печей-камінів до складних пристроїв, призначених для водяного опалення котеджів.

 Новинка
Зовнішній LED індикатор (ECO 10/10+/20)
Новинка
Кнопка старту (механічна) ECO
Кнопка старту (механічна) ECO
1115грн
Новинка
Магнітний дверний перемикач ECO
Показано з 1 по 23 із 23 (1 сторінок)
Запитання та відповіді
При встановленні виробу є тільки одна умова - піч-камін повинна мати в нижній частині фланець подачі зовнішнього повітря в камін. Цей фланець має діаметр 100 або 120 мм. До цього фланця прикріплений регулює демпфер. На жаль, встановити виріб ECO неможливо, якщо камін не містить цей фланець.
Так, всі налаштування продукту і індикація активності горіння виконуються тільки в мобільному додатку. Однак не виключено, що технік або виробник печі виконає налаштування на своєму мобільному телефоні. Тоді рекомендуємо встановити зовнішню світлодіодну індикацію, яку можна придбати як аксесуар.
Так це можливо. Це не впливає на роботу автоматики для камінів і печей. Однак з міркувань економії енергії та гігієни ми рекомендуємо підключати зовнішнє повітря.
У минулому було досить поширене підключення печі каміна тільки до димоходу. Повітря, необхідне для горіння, забирався зсередини. Споживати вже нагріте повітря дуже неекономічно. Тільки для інформації - на 1 кг палива потрібно близько 5 м3 повітря. Ще один істотний недолік - витік повітря зсередини створює в приміщенні негативний тиск. Опалювальне простір намагається наповнити новий повітря з інших приміщень, створюючи потік з усіма негативними ефектами - відчуття холоду в ногах, підвищена запиленість і т.д. Вакуум в кімнаті також може вплинути на здоров'я - людина може бути схильний до непритомності, летаргії і т.д. Проблему вирішує можливість підключення повітря через алюмінієвий повітропровід зовні, або з інших зовнішніх приміщень.
Так, це необхідно. Пристрій повинен розуміти, що була проведена нова закладка дров і що необхідно перезапустити програму оптимізації контролю горіння. З цієї причини продукт містить спеціальне програмне забезпечення SDS, яке визначає повторну ятати відповідно до температури димових газів і запускає контроль горіння. У виняткових випадках, наприклад, через нестандартної форми каміна або тяги поза межею норми, ця стандартна індикація може не працювати на 100%. В цьому випадку можна змінити чутливість програми в налаштуваннях. Якщо навіть цей варіант не вдасться, можна додатково встановити магнітний дверний вимикач, кнопковий вимикач або вимикач з кнопкою СТАРТ.
Можливо. Однак чим ближче заслінка до топки або печі, тим швидше відбувається зміна регулювання на горіння. На практиці ми рекомендуємо встановлювати регулюючу заслінку в межах 1 м від каміна.
Так можливо. Але завжди пам'ятайте, що цей простір має бути досить великим, інакше в сусідній кімнаті не повинно створюватися негативний тиск. Можна, наприклад, зробити отвір назовні і встановити підпружинений зворотний клапан. Все працює наступним чином - коли в сусідній кімнаті створюється вакуум, цей простір «всмоктує» повітря зовні, і при порівнянні тиску пружинний зворотний клапан знову закривається.
Average cost per category Автоматика для камінів та печей - 16697грн
Price range: from 811грн to 32583грн
Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie.