Автоматизація управління для камінів | Інтернет-магазин Romotop

Автоматика для камінів і печей. Як вибрати і її різновиди


Одне з основних віянь 21 століття - максимальна автоматизація різних систем, що дозволяє зробити управління пристроями більш ефективним, простим, інтуїтивно зрозумілим, що не трудомістким. Такий підхід використовується при розробці багатьох видів обладнання для дому та каміни - в їх числі.


На ринку представлено чимало варіантів камінів і топок для установки в житлових будинках. Серед цього різноманіття споживачі найчастіше вибирають продукцію водяного і конвекційного типу. Автоматика для каміна одного з цих типів і стане темою цієї статті.


Сучасна автоматика і просте управління


Для регулювання роботи звичайної топки використовуються важелі і шибер. У сучасних реаліях управляти горінням допомагає електроніка. Така автоматика включає кілька модулів: комп'ютерний пристрій, панель управління, датчики, керуючі системою забору повітря ззовні.


Пристрій систем автоматики каміна дозволить зробити процес регулювання горіння простим і оптимізованим. Як працює така автоматика? Функціонування проходить в кілька етапів, які не займуть багато часу:


  1. Помістіть в топку поліна для розпалювання.

  2. Коли клапан відкривається або закривається система розпізнає початок процесу горіння. Автоматикою буде вироблено вимір температури в печі. Температура за кілька хвилин повинна досягти 200 градусів Цельсія, інакше система відправить повідомлення про те, що розпал виявився невдалим. При досягненні необхідної температури горіння буде запущений процес регулювання і управління.

  3. Для підтримки полум'я в потрібному стані система буде відкривати клапан подачі повітря. В цьому випадку відкриття клапана проводиться поетапно, повільно, завдяки чому скло топки залишається чистим, кіптява не утворюється, продуктивність обладнання для опалення істотно підвищується.

  4. Коли вогонь догорить, температура знизиться до певного рівня і система повідомить про те, що слід додати ще дров для горіння. Такий контроль дозволить оптимізувати використання палива і попередити незаплановане загоряння. Якщо протягом короткого проміжку часу дрова НЕ будуть додані в камеру - клапан, що подає повітря з вулиці, буде закритий. В цьому випадку поліна будуть тліти, вогонь не розгориться, топка НЕ ​​буде охолоджуватися при мінімальній витраті палива. Такий режим роботи обладнання дозволить опалювати будинок максимально вигідно.  


Панель управління камінної автоматикою включає кілька режимів. Система дозволить управляти горінням, клапанами для розпалу й перемикання. Ви зможете вимірювати температуру рідини в контурі водяного вогнища, акумулювати воду, управляти змішувачем, з'єднанням насоса в ланцюзі.


Автоматика для каміна включає в своєму розмаїтті і більш складні види . Такі системи можуть управляти опалювальним контуром всього житла і відповідати за:


  • установку максимально допустимої температури;

  • вимикання витяжки на кухні при включенні каміна;

  • запуск підсилювача димовідведення та виведення продуктів згоряння;

  • виведення параметрів температури в камері згоряння на дисплей.


Такі системи автоматики можуть бути оснащені резервним джерелом живлення, що робить їх незалежними від функціонування інших систем. Управляти сучасною автоматикою можна за допомогою пульта або підключившись до системи через смартфон. Для зміни налаштувань не потрібно багато часу.


Навіщо виробники постійно вдосконалюють камінну автоматику? Створення інноваційних систем регулювання роботи камінних печей і топок дозволяє зробити життя власників обладнання максимально комфортною. Наприклад, якщо опалювальна топка встановлена ​​в дачному будиночку і підключена до автоматичної системи регулювання - досить відправити смс із заданими параметрами, яке включить нагрівач. До вашого приїзду на відпочинок повітря в приміщеннях буде нагрітий до потрібної вам температури. 1203 09.12.2020
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?