Блог - статті про каміни та печі

Блог - статті про каміни та печі

Статті (блог) про каміни і печі

Дрова у кіловати, або коротко про потужність каміна.

Як правильно топити камін, щоб він працював у рекомендованих виробником режимах оптимальної ефективності та при номінальній потужності? Хочеться розуміти і скільки ж дров у нього завантажувати? Виявляється все дуже просто можна розрахувати :) При згорянні 1 кг сухої деревини твердих листяних порід у..


Печі - каміни ROMOTOP.

Ринок опалювального обладнання постійно розвивається і сучасні печі - каміни на дровах займають відчутну частку ринку. І тут немає нічого дивного, адже не кожному з нас хочеться витрачати час на індивідуальний камін, який, до того ж, практично завжди обходиться дорожче із-за більшої кількості викори..


Тристоронні камінні топки.

Тристоронні камінні топкиКамінні топки в інтер'єрі грають не останню роль і досить часто для поділу простору дизайнери інтер'єрів використовують тристоронні камінні топки. Такий елемент як топка з тристороннім склом при установці біля колони або по центру великий кімнати дає чудовий огляд, так як пр..


Як купити камін або піч і не втратити.

Кожен з нас замислюючись про покупку починає пошук необхідного товару зважуючи свої потреби до можливостей, і точно так само відбувається, коли приходить час вибрати і купити камін або піч. Як і у випадку з іншими групами товарів завжди є кілька варіантів, які передують прийняттю рішення про купівлю..


Широкоформатні камінні топки і каміни.

Ми досить часто вибираємо те, що популярне, і мода на широкі формати зараз особливо актуальна в сучасному світі в багатьох сферах нашого побуту. Широкоформатні камінні топки на сьогоднішній день завоювали вже левову частку ринку і їх популярність на ринку України продовжує зростати. Широкоформатн..


Сталеві камінні топки від Romotop

Сталеві камінні топкиСталеві камінні топки, які представлені в широкому асортименті бренду Romotop розроблялися інженерами компанії з урахуванням сучасних вимог європейських нормативних актів, які встановлюють стандарти ефективності спалювання та екологічної безпеки металевих камінів для навкол..


Повітряні камінні топки Romotop

Повітряні камінні топкиТак звані повітряні камінні топки знайшли свою назву в першу чергу завдяки методу нагріву. Повітряні каміни, як їх прийнято називати в Україні працюють за принципом обладнання, яке нагріває повітря і прогрівають повітря в приміщенні досить швидко, завдяки створюваним к..

15.01.2019 1084 Читати далі...

Кутові каміни в сучасному інтер'єрі

Кутові каміни в сучасному інтер'єрі Коли Ви вибираєте щось цікаве в рішенні для оформлення інтер'єру для заміського котеджу або будинку, неодмінно згадайте про каміні, який здатний повністю змінити внутрішній світ приміщення. У цьому матеріалі ми поговоримо про популярному в Україні варіанті ка..

12.01.2019 2038 Читати далі...

Камін на дровах - економне тепло

Каміни на дровах, камінні топки на дровах в Україні набувають все більшу популярність. Основною причиною цього є зростання тарифів на електроенергію і природний газ - це є рушійним механізмом у пошуках населенням України альтернативних, економних способів обігріти своє житло і облаштувати економ..

28.11.2018 1338 Читати далі...

Купити камін в Інтернет - магазині дешево

Купити камін в Інтернет - магазині дешево У наш час глобального розвитку цифрових технологій Інтернет давно вже перестав бути просто джерелом інформації, сьогодні це так само і зручний інструмент для покупок не виходячи з дому» і це так само стосується досить популярного запиту купити камін...


SILENT LIFT-підйомний механізм нового покоління

За роки виробництва камінних топок інженерами - конструкторами компанії ROMOTOP було протестовано кілька різних систем вертикального відкривання дверцят, кожен з яких був по-своєму унікальним і надійним. Тривалий досвід проведення випробувань в тестовій лабораторії, а також прагнення до досконалості..

11.08.2018 1163 Читати далі...

Камін для опалення на дровах з ROMOTOP DYNAMIC 2g 66.50.01 (D2M 01)

Вибираючи альтернативне джерело опалення і бажаючи насолоджуватися красивим горінням все частіше звертає нашу увагу на камін для опалення. У пошуках певної моделі топки для каміна на дровах дуже важливо звертати увагу не тільки на її заявлені технічні характеристики, але і форму, матеріали, з яких в..


Камін на об'єкті будівництва.

Хочеться почати з того, щоб кожен згадав свої емоції, які ми переживаємо в очікуванні якоїсь приємної покупки, особливо якщо мова йде про придбання дорогого товару, який, як ми очікуємо, буде радувати і приносити задоволення від його використання не один рік. Вибираючи який камін купити, ми витрачає..


Про марки сталей для виробництва топок і печей Romotop

В останні кілька років через різке збільшення вартості природного газу в Україні з економічних міркувань суттєво збільшилось використання найбільш доступного твердого палива - деревини. З огляду на таку тенденцію серед нашого населення набирають популярність і металеві печі - каміни, які дозволяє ек..

15.06.2018 1407 Читати далі...

Камін і захист навколишнього середовища.

Romotop і навколишнє середовищеВже на протязі тисячоліть люди використовують вогонь як джерело тепла. Однак з тих пір, коли наші предки грілися біля багаття, і до появи сучасних печей-камінів пройшло чимало часу. Камінні печі і топки для камінів Romotop представляють собою відпрацьовану сучасну..


Показано з 1 по 15 із 25 (2 сторінок)
0