Співпраця з ROMOTOP в Україні | Вигоди

Співпраця з ROMOTOPОфіційне представництво чеського бренду ROMOTOP в Україні було розпочато з січня 2014 року. Від самого початку було обрана стратегія розділяти зони відповідальності і вона залишається незмінною й по сьогоднішній день. Кожен має займатися своєю справою дбаючи у першу чергу про задоволення потреб кінцевого споживача і робити це якісно. Імпортер – займатися імпортом і підтримкою гарантії від виробника, а продавець – комплексно продавати і забезпечувати якісний і відповідальний сервіс.

З першого дня для нас було важливо, щоб наші клієнти мали можливість наживо ознайомитись з товаром, отримати консультацію у магазині партнера і також – зустрітися з кваліфікованим майстром на об'єкті, де заплановано встановлення печі чи каміна. І найголовніше – щоб супровід робіт і підбір та використання матеріалів були під чітким контролем фахівців! Тому ми дбаємо про те, щоб наші партнери були своєчасно проінформовані і отримували важливу технічну інформацію від виробника з постійним контролем її засвоєння.

Саме тому зараз і надалі імпортер не працює напряму з суб’єктами ринку, які не мають магазину з виставкою товару і не володіють знаннями особливостей продуктів ROMOTOP. Так, це складніше, і навіть можливо у короткостроковій перспективі менш вигідно, але у такій моделі є свій прихований зміст. І не дарма саме так побудований весь автомобільний бізнес, де кожен займає своє місце у ланцюжку продажів і кожен відповідально виконує свої зобов’язання.

Як і будь який бізнес ми також зацікавлені у більшому покритті ринку і завжди раді новим контактам та участі у нових проектах. Наші офіційні представники із задоволенням надають необхідну інформаційну підтримку і розуміючи важливість командної роботи – забезпечують всім необхідним і також можливістю наживо ознайомитись з товаром, щоб у кінцевому результаті наші клієнти були задоволені нашою спільною роботою.

Так, наша модель бізнесу має відмінності від інших гравців на ринку і саме тому співпрацюючи з нами:

  • Ви не залишитесь один на один із супроводом клієнта - бо ми завжди долучаємось до спільної роботи на принципах підтримки і взаємодії
  • Ваш клієнт не купить продукцію ROMOTOP у інтернет-магазині - бо ми не працюємо з такою категорією часто безвідповідальних продавців
  • Вам не потрібно буде шукати матеріали чи виконавців - бо наші офіційні партнери забезпечують супровід кожного об’єкту «під ключ»


Ми відкриті до діалогу і запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, пічників і монтажників з нашими офіційними представниками, які є у кожному обласному центрі нашої великої країни і дякуємо вам всім за сміливість працювати зараз у цей складний для України час!

 

 

 

0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?