COR-TEN - сталь для камінних топок | Romotop

COR-TEN - сталь для камінних топок.

Сталь COR-TEN (кортенівська сталь) була розроблена в Сполучених Штатах в 30-і роки минулого століття. В першу чергу для використання в залізничних вугільних вагонах, які дуже сильно піддавалися корозії. Для захисту від корозії на поверхні стали утворюється окисна плівка, що не змивається водою, саме завдяки їй сталь дуже довговічна.
Найпоширеніші сфери застосування COR-TEN:
 • Суднобудування
 • мостобудування
 • Виробництво морських контейнерів і транспортних ж / д вагонів
 • Промислові димоходи й топкові камери
 • Фасади будинків, елементи архітектури та дизайну

Сталь COR-TEN отримує свої унікальні властивості через ретельного підбору легуючих елементів, які додаються в сталь в процесі виробництва. Сталь виходить із залізної руди, в якій істотно знижується вміст вуглецю, матеріал стає менш крихким і набагато більш стійким до навантажень. Надалі додаються хром, мідь, кремній і фосфор. Основні легуючі елементи COR-TEN сталі: 0,12 C, 0,27-0,75 Si, 0,2-0,5 Mn, 0,015-0,06 Al, 0,25-0,55 Cu, 0,50-1,25 Cr, 0,65 Ni.

Завдяки більш високому вмісту легуючих елементів (Cr, Ni) сталь Cor-Ten має більш високі показники міцності і твердості, ніж низколегована 09Г2С сталь. Хром (Cr) підвищує здатність сталей до термічного зміцнення, їх стійкість до корозії і окисленню, забезпечує підвищення міцності при підвищених температурах. Нікель (Ni) підвищує міцність і пластичність сталей. У комбінації з хромом (Cr) нікель (Ni) ще більше підвищує здатність сталей до термічного зміцнення, сприяє підвищенню в'язкості і втомної міцності сталей. Зміст міді (Cu) в поєднанні з алюмінієм (Al) підвищує корозійну стійкість даного сплаву. До того ж, сталь Cor-Ten має менший вміст т.зв. «Шкідливих» домішок, а саме сірки (Si) і фосфору (Р), що в свою чергу позитивно позначається на її експлуатаційні характеристики.

COR-TENлегована сталь, яка має високий межею стійкості до деформацій і міцністю своєї структури, що особливо актуально, коли матеріал використовується в середовищі постійних температурних перепадів (нагрівання / охолодження). Сталь COR-TEN має дуже хорошу стійкість до корозії під дією сірковмісних димових газів (навіть краще ніж нержавіюча сталь). Використання стали COR-TEN дозволяє гарантувати довговічну роботу і герметичність корпусу виробів протягом багатьох років за рахунок відмінної пластичності матеріалу.
 
Переваги сталі COR-TEN:
 • пружність і міцність структури, яка зберігає форму конструкції
 • в 3 рази вищий модуль еластичності, ніж у алюмінію
 • висока стійкість до деформації
 • незначний коефіцієнт розширення і стійкість до перепадів температури
 • 10-кратно вища корозійна стійкість, ніж у звичайній стали і 5-кратно, ніж у низьковуглецевої
 • довговічність
 • природний, екологічно чистий матеріал
Сталь COR-TEN застосовується у виробництві корпусів камінних топок вже не один десяток років. Її чудові фізико-механічні властивості дозволяють використовувати каміни в екстремально високих температурних режимах з теплонакопичувальне (закритими, без конвекції) облицовками протягом дуже тривалого часу.
Завдяки застосуванню якісних і перевірених часом матеріалів і високому рівню автоматизації виробництва камінні печі і камінні топки ROMOTOP володіють високим запасом надійності і при професійному монтажі, який виконують офіційні представники, забезпечені гарантією на цілісність сталевого корпусу терміном в 7 років!

3660 19.03.2018
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?