DOUBLE SPIN-система відводу продуктів згоряння | Romotop

DOUBLE SPIN-система відводу продуктів згоряння.

Система відведення продуктів згоряння Double Spin була розроблена фірмою Romotop з метою отримання найбільш підходящої траєкторії відведення продуктів згоряння з камери згоряння в купол камінної топки для того, щоб досягти перш за все максимальною екології та чистоти згоряння в поєднанні з відповідною ефективністю і, звичайно, естетикою процесу горіння.Як вже видно з зображення, після проходження повз першого шамотного дефлектора відбувається поділ продуктів згоряння на два потоки. Це поділ продуктів згоряння на потоки було дуже важливим для правильного розподілу тепла до країв топки, воно позитивно відбивається і на естетиці полум'я, яке завдяки цьому має тенденцію палати по всій ширині камери згоряння.
Завдяки сучасній конструкції топкової і димової камери з системою Double Spin камінні топки фірми Romotop досягають рекордних параметрів в дуже широкому діапазоні потужності. На малюнках, зображених нижче, видно, що система Double Spin в порівнянні зі стандартними рішеннями при горінні досягає оптимальних величин як ефективності, так і емісії в набагато ширшому інтервалі потужності.

 
Таким чином широкий спектр області так званої оптимальної потужності означає для клієнта величезну вигоду, так як він може бути впевнений, що його камінна топка при повсякденному опаленні завжди працює оптимально.
Що означає система Double Spin для споживача?
  • Процес горіння виключно стабільний при різній кількості палива. Горіння ефективно і при додаванні невеликої кількості палива, тобто, якщо опалення працює не на повну потужність.
  • При експлуатації в межах ідеальної потужності постійно досягається оптимальне горіння, яке зазвичай у інших виробів досягається набагато більш вузькому діапазоні. Звичайно, екологія експлуатації йде рука об руку з її ефективністю.
  • Проектувальники і інші фахівці можуть розміщувати камінні топки Romotop в широкому спектрі споруд з різними тепловими втратами, і там, де камінну топку з великим склом зазвичай не можна було встановлювати.

4152 17.03.2018
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?