Ефективна акумуляції MAMMOTH для топок ROMOTOP серії DYNAMIC.

Максимальна передача тепла від продуктів згоряння до акумулює насадок ROMOTOP MAMMOTH
 
Як у кожного теплообмінника, так і в разі акумуляційних насадок ROMOTOP MAMMOTH, велике значення для передачі тепла від продуктів згоряння до акумуляції має розмір теплообмінних поверхонь, здатних накопичувати тепло. Розмір теплообмінних поверхонь в значній мірі залежить від висоти підйому внутрішнього гвинтового ребра «s». Чим менше висота підйому гвинтової лінії, тим більше витків можуть мати акумулюють насадки, і тим більшою необхідної теплообмінної поверхні можна домогтися.
 
Висоту підйому гвинтової лінії внутрішнього ребра у акумуляції ROMOTOP MAMMOTH вдалося зменшити більш ніж в 3 рази в порівнянні зі стандартними рішеннями, що призвело до значного збільшення теплообмінних поверхонь. Потім ребро було опущено вниз до середини насадки, на малюнку відзначено кут «φ». Завдяки такому нахилу ще більше збільшується теплообмінна поверхню, в той же час зменшується осідання на насадках твердих частинок з продуктів згоряння. Ці частинки мимовільно падають через внутрішній отвір в осі насадки назад в камеру згоряння камінної вставки. Акумулює насадка сконструйована так, щоб вона не впливала на тягу в димоході.
 
Ефективна провідність тепла на глибину акумулюючої маси
 
Ефективна провідність тепла на всю глибину акумулюючої маси від внутрішніх частин акумулюючої насадки, що накопичують тепло від продуктів згоряння, дуже важлива. Від цього залежить швидкість підготовки акумулюючої насадки до використання. Завдяки спеціальній конструкції акумуляції ROMOTOP MAMMOTH акумулюють сегменти готові до віддачі тепла вже протягом двох-чотирьох завантажень палива. Таким чином, різко зменшується час, необхідний для накопичення тепла для подальшого використання
 
Для ефективної і швидкої провідності тепла на глибину акумуляції необхідно, щоб внутрішній сегмент акумулюючої насадки міг якомога швидше провести тепло, отримане від продуктів згоряння, на всю глибину зовнішніх акумулюють сегментів. У разі застосування матеріалу з низькою провідністю тепла, то потрібно багато часу для зарядки акумулюють сегментів. Якщо нам необхідно опалювати приміщення, наприклад, тільки протягом нетривалого часу, використання матеріалу з низькою провідністю тепла може призвести до того, що зарядка акумулюють сегментів не буде потрібна, так як тепло, отримане внутрішніми поверхнями насадки раніше від продуктів згоряння, випромінюватиметься назад в вже охолоджений димохід.

 

 
Тому акумуляція для камінів ROMOTOP MAMMOTH використовує для провідності тепла на глибину внутрішній сегмент, виготовлений з якісного чавуну. Цей матеріал здатний проводити тепло в 40 разів швидше, ніж керамічні або жаростійкі бетонні матеріали, що застосовуються в конструкції акумулюють насадок. Крім того, внутрішній чавунний сегмент по периметру оснащений насадкою у формі диска, який проводить тепло в зовнішні шари акумулюють сегментів.

1877 19.03.2018
Пов'язані товари
Економія: 5776грн
DYNAMIC 2G 66.50.01 - камінна топка пряма, подвійне скло
Економія: 5776грн
DYNAMIC 2G 66.50.13 - камінна топка пряма, потрійне скло
Економія: 6688грн
DYNAMIC B2G 66.50.01 - камінна топка пряма, заднє завантаження, подвійне скло
Економія: 6688грн
DYNAMIC B2G 66.50.13 - камінна топка пряма, заднє завантаження, потрійне скло
Економія: 5168грн
DYNAMIC 2G 44.55.01 - камінна топка пряма, подвійне скло
Економія: 5168грн
DYNAMIC 2G 44.55.13 - камінна топка пряма, потрійне скло
Економія: 4256грн
DYNAMIC 2g 35.46.01 - камінна топка, подвійне скло
Економія: 5776грн
DYNAMIC B2G 35.46.01 - камінна топка, подвійне скло, заднє завантаження
0