Постачальник продукції для опалення Галерея Каміни (Рівне) | Romotop

Галерея Каміни (Рівне)

Професійно зроблений сучасний камін - це краса будинку, багатофункціональний засіб отримання тепла, це один з найефективніших способів опалення та обігріву будинку і економія коштів на традиційні енергоносії на довгі роки.

Салон-магазин «Сауни Каміни» спеціалізується у виготовленні і продажу камінів за власними проектами або за проектами замовника. Саме обробка може бути виконана з мармуру, граніту, каменю, дерева. У магазині представлені повітряні камінні топки і камінні топки з водяним контуром, які можуть виступати в якості основного, так і як додаткове джерело тепла.

Також у нас Ви можете знайти широкий асортимент дров'яних і електричних кам'янок для саун від провідних компаній світу. Для кращого і повного обігріву вашого будинку нашими фахівцями розробляються проекти камінів, враховуючи всі необхідні технічні показники: тип каміна, площа будинку, місце розміщення каміна, дизайн і декор каміна Наша продукція відрізняється високою якістю, оригінальним дизайном, якісними експлуатаційними характеристиками.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидке і якісне виконання замовлень, гнучку систему знижок для постійних клієнтів. Товари, представлені в нашому асортименті відповідають широкому спектру потреб клієнтів і були відібрані, спираючись на досвід роботи технічних фахівців, менеджерів по роботі з клієнтами та дирекції магазину. Метою нашого салону є зручне і швидке придбання якісного товару, а також отримання всіх необхідних консультацій з монтажу каміна, сауни, лазні. Наша мета - задоволений клієнт !!!

Наші контакти:

  • м. Рівне, вул. Ст. Бандери, 35
    (098) 307 02 00
Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?