Як купити камін або піч і не втратити | Romotop

Як купити камін або піч і не втратити.

Кожен з нас замислюючись про покупку починає пошук необхідного товару зважуючи свої потреби до можливостей, і точно так само відбувається, коли приходить час вибрати і купити камін або піч. Як і у випадку з іншими групами товарів завжди є кілька варіантів, які передують прийняттю рішення про купівлю:


Як правильно купити камін?


    1. звернутися до профільної організації (фахівця)?
    2. покластися на поради друзів і знайомих, які поділяться своїм досвідом?
    3. вивчити тему самостійно прийняти рішення про вибір обладнання?


Відразу обмовимося, що не варто недооцінювати серйозність етапу правильного вибору обладнання, яке може як підкреслити інтер'єр і наповнити будинок затишком, так і перекреслити всі сподівання, перетворившись в марну купу металу з облицюванням.


Починати вибір майбутнього домашнього вогнища варто не з його формату або габаритного розміру, а насамперед з технічної можливості приміщення і конструкції димоходу. Правильно оцінити придатність об'єкта до розміщення каміна може тільки людина з належним досвідом і кваліфікацією, який обов'язково повинен виїхати на огляд будинку, перевірку димового каналу і дати висновок про можливість установки того або іншого типу обладнання. Цей перший етап є найважливішим і основним, пропустивши який можна отримати негативний і, що більш важливо - небезпечний результат. Тільки після огляду і висновку спеціаліста можна переходити до етапу вибору обладнання.


Розглянемо які вигоди і "підводні" камені чекають, залежно від того, який шлях ми обираємо, щоб купити камін.


1. Купити камін у офіційного представника

Це, звичайно, не єдиний, але вже точно самий правильний і надійний з точки зору захищеності споживача варіант. Ви ставите завдання і отримуєте її правильне рішення з офіційною заводською гарантією та відповідальністю офіційного представника в своєму регіоні. Тут всі плюси і вони очевидні:

 • оригінальна гарантія від заводу - виробника
 • монтаж відповідно до вимог виробника обладнання
 • відповідальний підбір комплектуючих і конструкційних матеріалів
 • кваліфікований сервіс з післягарантійним обслуговуванням


2. Купити камін за порадою друзів

Звичайно ж можна зберегти всі переваги, якщо звернутися до офіційного представника та погодити з ним огляд об'єкта і оцінити придатність умов до вподобаної моделі. Але все ж, якщо знехтувати деякими пунктами, то є ймовірність отримати:

 • вихід з ладу обладнання, яке не відповідає умовам експлуатації без гарантії
 • дискомфорт, пов'язаний з неправильним вибором обладнання


3. Купити камін самостійно

Це самий складний і самий ризикований з усіх варіантів. Якщо підходити до цього питання максимально відповідально, то доведеться витратити чимало часу на вивчення мат. частини, пошук відповідних комплектуючих та виконавців. Так, керуючись приказкою "вік живи - вік учись" людина може багато чого, але, пам'ятаєте, на іншій чаші ваг знаходиться безпеку. І так, що ж може чекати в кінці шляху:

 • найвищий ризик отримати зовсім не те, що в очікуванні
 • небезпечна конструкція з вибраними на свій страх і ризик матеріалами
 • висока ймовірність ризику для життя


Ціна на установку каміна

Скільки коштує встановити камін? Немає такої стандартної ціни, адже все залежить від складності робіт, використовуваних матеріалів і кваліфікації виконавців. Пам'ятайте, що ціна послуг на встановлення чи монтаж каміна прямо пропорційна досвіду і рівня кваліфікації організації (спеціаліста), а разом з тим і відповідальності, яку виконавець згоден нести перед замовником. Дешево, найчастіше означає

 • без гарантії (офіційної або зовсім)
 • недостатньо якісно (немає досвіду або зовсім мало)
 • небезпечно (шкідливі для здоров'я матеріали, незнання норм)
 • байдуже (лише б заробити, а далі - все одно)

Щоб не ризикувати і одержати в результаті комфорт та обладнання, яке надійно і безпечно буде дарувати затишок і обігрівати будинок звертайтеся до офіційних представників ROMOTOP у всіх великих містах. Купити камін в Україні можно в містах: Харків, Київ, Дніпро, Хмельницький, Львів, Суми, Тернопіль, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Івано- Франківськ, Херсон, Рівне.


3284 24.02.2019
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?