Як оформити стіну біля каміна > Варіанти оформлення | Romotop

Як оформити стіну біля каміна. Варіанти оформлення

Камін в будинку - ефективне джерело тепла і приваблива деталь інтер'єру. Якщо з питанням установки і підключення каміна краще всього звернутися до фахівців і довірити виконання роботи їм, то, як оформити камін - можна вирішити і самостійно.

Найоригінальніші і прості ідеї як оформити красиву стіну з каміном

Конструкція каміна має на увазі, найчастіше, його установку впритул до стіни. Поліпшити вид такої композиції допоможе стильний і красивий декор, який захопить не тільки частина корпусу обладнання, але і стіну навколо нього.
Для оформлення вогнища використовують найрізноманітніші матеріали:
  • Камінь - натуральний і штучний;
  • Кахлі і керамічну плитку;
  • Елементи мозаїки;
  • Цегла.
Не варто розміщувати в зоні установки каміна предмети з дерева або інших легкозаймистих матеріалів. Зате для обробки стіни можна використовувати гарну ліпнину, полки для статуеток і фотографій, панно, дзеркала, картини. Важливо розуміти, що елементи декору, які можуть постраждати від вогню і високої температури, не можна розміщувати в безпосередній близькості від порталу каміна.
Як оформити камін в будинку
Якщо ви шукайте рішення задачі, як оформити стіну навколо каміна, розгляньте наші варіанти:
  • Дотримуйтеся стилістики оформлення приміщення і створіть біля каміна декор, відповідний загальної дизайнерської концепції;
  • Подбайте про безпеку і не розміщуйте в безпосередній близькості від вогню предмети, які можуть спалахнути;
  • Виберіть свій стиль оформлення і реалізуйте його!
Стіну навколо каміна можна прикрасити рельєфною штукатуркою, створивши ефект античності. Зробіть над каміном нішу, в яку можна буде помістити дзеркало або картину з підсвічуванням. Ще один варіант оформлення поверхні над каміном - одна або кілька полиць для декоративних прикрас або інших предметів. Така полку може стати місцем для трофеїв - кубків, нагород, медалей, дипломів в рамках.
Цікава ідея - віддати місце на стіні над каміном своїм захопленням і хобі. У цій зоні можна розмістити предмети колекцій (наприклад, театральні маски), мисливські трофеї, картини.
Як красиво оформити камін у кабінеті? Робоче приміщення вимагає лаконічності і дорожнечі. У цьому випадку на полиці над каміном можна розмістити невелику статую, годинник. По боках від каміна, в такому випадку, будуть стильно виглядати книжкові шафи.
Чи обов'язково робити полки або ніші над каміном? Зовсім немає! Як оформити камін у кімнаті без цих елементів? Зробіть цікаве покриття на стіні навколо каміна або над ним. За допомогою фарби та кистей можна розмалювати стіну (читайте уважно склад фарби - вона повинна бути стійка і до вологості, і до високої температури).
Практичний варіант оформлення каміна - розміщення над ним телевізора. Для створення класичного типу дизайну рідкокристалічну панель можна обрамити в багет.
Як оформити камін у квартирі
Часто в міських квартирах встановлюють електричні каміни. Вони не вимагають створення димоходу і набагато простіше в експлуатації. Як оформити камін у вітальні або в спальні звичайної квартири?
Віддайте перевагу практичним і функціональним рішенням. Якщо в будинку великої площі можна використовувати стіну над каміном виключно для декору, то в маленькій квартирі краще знайти більш корисне застосування цього місця. Наприклад, зробити над каміном шафка для зберігання корисних дрібниць або ж встановити аудіосистему. Електрокаміни не так сильно нагрівають поверхню навколо себе і цим варто скористатися.
Ще один варіант для квартири - фальшкамін. В такому вогнищі не горітиме вогонь, конструкція безпечна і не вимагає витрат. Це - виключно предмет декору. У фальш-каміні можна облаштувати шафа для книг, розмістити свічки. Такий камін можна встановити навіть в дитячій кімнаті, прикрасивши простір навколо нього іграшками.
Креативні ідеї оформлення каміна
Іноді для оформлення зони біля каміна варто відійти від звичних ідей і організувати дизайн з родзинкою. Наприклад, зробити стіну простою і лаконічною, а ось підлозі біля каміна приділити особливу увагу. Прикрасити область біля вогнища можна з використанням дровници під дрова (красиво виглядають ковані моделі), визнав з живими рослинами.
Незвичайний варіант оформлення каміна в індустріальному стилі - створення в нижній частині вогнища системи зберігання. Такий ящик-подіум може бути різного розміру і форми, мати дверцята. Закривається частина подіуму можна використовувати для зберігання дров, а відкриті полиці зверху підстави - як місце для розміщення декору.
Який колір вибрати для оформлення стіни навколо каміна
Колірна гамма для оформлення камінної зони може бути дуже різною: від барвистих яскравих відтінків, що створюють атмосферу свята, до стриманої монохромности. Як вибрати колір для каміна і не прогадати? Обов'язково враховуйте загальну інтер'єрну концепцію і власні переваги. Камін є центральною частиною приміщення, але він не повинен стати стороннім елементом у інтер'єрі.
Акуратно і лаконічно виглядає стіна навколо каміна, виконана в світлих тонах з яскравими акце

3161 13.07.2020
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?