Як встановити піч камін > Допомога у виборі місця установки | Romotop

Як встановити піч камін. Допомога у виборі місця установки

Піч-камін - стильне і витончене доповнення в інтер'єрі будь-якого будинку. Але більшість нових власників такого обладнання не знають, що потрібно враховувати при установці печі-каміна і які етапи на шляху в завершенню монтажу доведеться пройти. Варто розуміти - робота включає набагато більше нюансів, ніж прокладка димоходу і пошук місця для каміна.
Чим загрожує порушення правил установки печі-каміна? У кращому випадку - недостатньою ефективністю роботи обладнання і системи опалення будинку в гіршому - пожежею і величезними втратами. Купуючи камін - подумайте, перш за все, про безпеку і довірте роботу по його пристрою професіоналам.

Як правильно встановити піч-камін

Серед всіх етапів установки печі-каміна важливу роль відіграє підготовка до роботи. Особливо важливо приділити час цього етапу, якщо піч-камін розміщується в дерев'яному будинку.
Як встановити піч-камін в дерев'яному будинку
Стіни, стелі та підлогу з легкозаймистого матеріалу потребують додаткового захисту, якщо в будинку буде перебувати джерело живого вогню. При установці камінів і печей в дерев'яних будинках необхідно неухильно дотримуватися цілої низки вимог.
Як правильно встановити піч-камін в дерев'яному будинку? перед монтажем опалювального обладнання захистіть дерев'яні конструкції від нагрівання захисним шаром. Зробити це нескладно:
  • підлогу можна закрити вогнетривким листом з покриттям з керамічної плитки;
  • на стіни закріпіть металеві профілі, між якими розмістіть фольгированную мінеральну вату (зверху закрийте вогнестійким щільним листом, наприклад, мінерітом);
  • для стабільності тяги і максимального збереження тепла розмістіть більшу частину димоходу всередині приміщення.

Отже, почати облаштування каміна слід з підготовки місця для його розміщення - будівництва подіуму або підстави, захисту стін, прокладки труб димоходу. Важливо: подбайте про те, щоб продукти горіння не потрапляли в повітря приміщення і повністю виводилися назовні. Не менш важливо - захистити всі довколишні предмети від ризику загоряння.
Установка печі-каміна, як правило, не викликає особливих складнощів. Для якісного монтажу доведеться зробити кілька кроків:

  • підберіть місце для розміщення каміна і підготуйте його у відповідність з рекомендаціями (див. вище);
  • виконайте отвір в стелі над піччю-каміном і встановіть в нього двоконтурну трубу (з перехідником для одноконтурной);
  • з'єднайте двоконтурну трубу з пічкою (за допомогою одноконтурной);
  • встановіть дахову оброблення і димар з парасолькою;
  • закінчите декоративне оформлення каміна і зони його розміщення.

Купуючи матеріали для установки каміна, в тому числі термоізоляцію, не економте. Від якості використовуваної сировини буде багато в чому залежати безпека вашої нової опалювальної системи і всього будинку.
 

Як вибрати місце для монтажу печі-каміна

Вибір місця установки печі-каміна варто робити з урахуванням як естетичного, так і функціонального фактора. Правильне розташування обладнання дозволить відмінно протоплювати приміщення і скоротити витрати на додаткові джерела тепла. При виборі місця враховуйте площу приміщення, висоту стель, наявність потоків холодного повітря, екранів між піччю і приміщенням (наприклад, перегородок, стін).
Також врахуйте відстань до основних вузлів магістралі теплопостачання. Чим ближче буде розташована піч, тим простіше буде прокласти канали для розподілу тепла.
Корпус печі-каміна повинен бути розміщений в зоні, найменш зачепленої протягами при провітрюванні. Для того, щоб визначити оптимальну точку з урахуванням цієї умови, намалюйте план приміщення із зазначенням всіх вікон і дверей. Так підібрати місце для установки обладнання буде простіше. Варіант другий - замовити установку печі-каміна і постачальника устаткування. Фахівці знають всі нюанси такої роботи і зможуть позбавити вас від безлічі проблем як в процесі монтажу пристрою, так і при його експлуатації.

2008 13.07.2020
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?