Які печі каміни кращі? Поради від інтернет - магазину Ромотоп

Каміни і печі знову повертають колишню популярність. І хоча варіантів обладнання для опалення будинку та без них досить, причому, багато хто з рішень більш економічні і функціональні, печі та каміни виграють у конкурентів за багатьма критеріями, серед яких:
 • естетичність - привабливий зовнішній вигляд обладнання дозволить прикрасити будь-яке приміщення;
 • затишок і тепло живого вогню, кардинально змінюють атмосферу приміщення і привносять в нього нотки привітності і щастя;
 • багатофункціональність - печі-каміни можуть використовуватися як опалювальні прилади, елемент декору, центральна частина зони відпочинку.
Біля палаючого каміна приємно просто розслабитися і відпочити від турбот трудового дня. Це ідеальне місце для сімейних зустрічей і дружніх посиденьок. У каміна приємно провести вечір з книгою або чашкою гарячого напою. Яка піч, камін або піч-камін краще? Зробити вибір для приватного будинку і дачі не завжди легко.

Яку піч-камін вибрати для дачі: особливості та характеристики

Як вибрати піч-камін? Перш ніж прийняти остаточне рішення при порівнянні різних пропозицій обов'язково визначте місце, де буде встановлено обладнання. Залежно від цього критерію піч-камін може бути: Як стає зрозуміло з назви, одні з моделей розміщуються впритул до стіни, інші - поміщаються в спеціальні ніші, треті - мають кутову форму, четверті - можуть бути встановлені в центрі приміщення. Вибирайте ідеальний варіант з урахуванням власних побажань і можливостей приміщення.
Яка піч або камін краще за типом роботи? Виділяють кілька груп продукції:
 • газові каміни;
 • каміни на біопаливі;
 • дров'яні печі-каміни;
 • електрокаміни.
Сучасні електричні каміни практично не відрізняються від обладнання з живим вогнем, зате вони більш безпечні і не вимагають кардинальної перебудови приміщення для установки. Не менш привабливі моделі на біопаливі, що є максимально екологічними і безпечними для людини. Дров'яні каміни - це класика, яка дарує власникові не тільки тепло і красу полум'я, але і можливість слухати тріск полін, насолоджуватися візуальної картинкою справжнього горіння, відчувати запах багаття. Газові каміни найчастіше використовуються для опалення будинку. Вони економічні, функціональні, надійні.

Які печі-каміни краще: огляд моделей

Які бувають види печей-камінів? В першу чергу, пропозиції брендів різняться використовуваним для виробництва устаткування матеріалом. Це може бути:
 • сталь;
 • чавун;
 • камінь;
 • цегла.
Виробники використовують кращі характеристики матеріалів для досягнення оптимальних властивостей готової продукції. Але не тільки від характеристик металу або каменю залежать підсумкові результати. Наскільки піч виявиться ефективна залежить і від:
 • герметичності - портал каміна може бути відкритим або закритим;
 • якості складання устаткування;
 • правильності прокладки трубопроводів;
 • якості застосовуваного палива.
Якщо завдання - досягти ідеального зовнішнього вигляду приміщення і камін використовується по більшій мірі в декоративних цілях - виберіть обладнання відкритого типу. Для ефективного обігріву приміщень краще купити камін закритого або напівзакритого типу.

На що звернути увагу при виборі печі або каміна

Який камін краще? Кожен власник будинку вирішує для себе сам. Звертайте увагу на співвідношення ціни продукції і її якості, можливостей, гарантії виробника. Дивіться не тільки на якість топки каміна, але і на її обробку (якщо є). У декоративних цілях печі-каміни прикрашають кахлями, кам'яними плитами, керамікою, гранітом, мармуром, деталями мозаїки, вітражними термостойкими вставками. Для створення ексклюзивного каміну підключайте уяву і фантазію, адже дуже часто виробники пропонують замовнику різні варіанти оформлення обладнання.

Дуже часто питання вибору між різними печами-камінами зводиться до однієї задачі: які печі-каміни краще - чавунні або сталеві? Боротьба між цими двома варіантами рішень не має чіткої відповіді.
Чавун довговічний, надійний, несприйнятливий до вологи та інших зовнішніх впливів. При дотриманні інструкції по користуванню такі печі прослужать декільком поколінням власників. Мінус чавунних моделей - їх велику вагу і громіздкість. Швидше за все, для установки такого устаткування доведеться зміцнити фундамент. Але чавун відмінно тримає тепло і з чавунною піччю в будинку завжди буде затишно при економії бюджету.

Сталеві печі-каміни не так добре тримають тепло, але при цьому вони легкі, доступні в широкому асортименті видів і розмірів. Купити сталеву піч можна на будь-який смак.
Лідери в топі рейтингу печей-камінів для опалення будинку та дачі - це надійні і довговічні печі-каміни, створені з урахуванням всіх нюансів і специфіки експлуатації обладнання. Тільки таке оснащення гарантує успіх в процес установки і використання печей. Довірте тепло в своєму будинку професіоналам - на покупці печі-каміна не варто економити

1321 10.07.2020
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Напишіть до Romotop
×
+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?