Яку температуру витримує скло каміна | Магазин камінів Romotop

Яку температуру витримує скло каміна

Камін - універсальне рішення для прикраси інтер'єру приватного будинку. Осередок привносить зі своєю появою затишок і комфорт, наповнює приміщення теплом, як фізичним, так і душевним. Сучасні каміни дивують своєю естетичністю - вони красиві, відкривають огляд на вогонь, при цьому - безпечні. Скління каміна може бути як одностороннім, так і з декількох сторін. Розміри стекол також різняться - від маленького віконця в дверцятах до панорамного огляду як в телевізорі з широкою діагоналлю. Наскільки надійно таке скло?

Каміни з термостійким склом вважаються найбезпечнішими. На відміну від осередків відкритого типу вони не допускають попадання іскор на підлогу, вогонь надійно закритий з усіх сторін. Але і перешкод для насолоди палаючим полум'ям немає - скло прозоре і відкриває прекрасний вид.

Чи варто вибирати моделі з термостійким склом для конструкції каміна? Щоб отримати відповідь на це питання слід більш детально познайомитися з особливостями виробництва матеріалу, його властивостями і характеристиками.

Жароміцне скло: як виготовляють «вікна» для камінів

При виробництві вогнетривких стекол використовуються новітні технології, що дозволяють досягати відмінних результатів якості і зовнішнього вигляду готової продукції. Це складний і витратний процес, який вимагає наявності специфічних знань і навичок. Для виробництва скла використовуються скловарні печі, щоб забезпечити підтримку високих температур практично безперервно. Сировина обробляється спеціальними хімікатами, полірується під дією високих температур, проходить додаткову термічну обробку. Завдяки застосуванню складної технології виробництва можливості сучасних термостійких стекол для виготовлення камінів приємно дивують.

Яке скло найбільше підійде для каміна: властивості правильного матеріалу

Чи можна використовувати найпростіше і звичайне скло для виробництва камінів? Відповідь на це питання однозначна - ні. Для створення вогнищ закритого типу застосовують виключно спеціальні скла. Причина в тому, що скло для каміна має виконувати певні функції, а саме:

  • витримувати високі температури;
  • захищати поверхні біля каміна від загоряння;
  • витримувати серйозні температурні перепади;
  • забезпечувати можливість людині насолоджуватися видом вогню.

Яку температуру має витримувати гарне скло? Сучасні рішення дозволяють встановлювати скла при перепадах більш ніж в 1000 градусів. При цьому скло не отримує ніяких пошкоджень і продовжує служити власнику.

Скло для каміна має бути прозорим, ідеально відполірованим. Полірування впливає не тільки на естетику - від її якості залежить термін експлуатації скла і його стійкість до пошкоджень.

Закритий склом камін краще обігріває приміщення. Щільні дверцята забезпечують хороший повітрообмін, завдяки чому ККД обладнання підвищується. Вибираючи камін для будинку - зверніть увагу на закриті осередки. Це стильно, безпечно, ефективно.

Як вибрати камін зі склом

На ринку представлено чимало варіантів камінів зі склом. Моделі дуже різні і за розмірами, і по дизайну, і за технічними характеристиками. І якщо за цими параметрами вибір зробити нескладно, враховуючи власні потреби і побажання, то як вибирати осередок по склу?

В першу чергу дізнайтеся у продавця, яке скло стоїть в каміні і яку воно здатне витримувати температуру. Цей параметр не слід перевищувати в процесі експлуатації каміна, гарантій збереження цілісності вироби ніхто вам не дасть.

Яку температуру в середньому витримують термостійкі скла? Робоча температура таких виробів - 7500С. Знаючи, скільки градусів витримує встановлений у вашому каміні жаропрочное скло, ви легко зможете налагодити його експлуатацію таким чином, щоб продовжити термін служби обладнання надовго і забезпечити безпеку житла.

Тепер ви знаєте, що таке загартоване скло, яку температуру воно витримує і які запитання треба поставити при покупці каміна. Залишилося лише вибрати ідеальну модель для вашого будинку. Вона може бути будь-який:

  • з одностороннім склінням;
  • зі склом з двох або трьох сторін;
  • кутовий з склінням;
  • з панорамним «вікном».

Не бійтеся великої кількості стекол - всі вони міцні і надійні, стійкі і до високих температур, і до температурних перепадів. Навіть практично повністю засклений камін при дотриманні правил експлуатації не стане причиною неприємностей. Дверцята повинні герметично закриватися, мати засувки. Камін не варто розміщувати поруч з легкозаймистими предметами, шторами, книжковими шафами. Якщо все ще сумніваєтеся у виборі - зв'яжіться з фахівцями Romotop і отримаєте детальну інформацію про стеклах в камінах і їх властивості​​​​​​​.


1192 15.02.2021
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?