Камін і захист навколишнього середовища.

Romotop і навколишнє середовище

Вже на протязі тисячоліть люди використовують вогонь як джерело тепла. Однак з тих пір, коли наші предки грілися біля багаття, і до появи сучасних печей-камінів пройшло чимало часу. Камінні печі і топки для камінів Romotop представляють собою відпрацьовану сучасну систему спалювання, яка при правильному використанні гарантує екологічне опалення.

природний цикл

Обсяг вуглекислого газу (CO2), який виділяється при спалюванні дров, порівняємо з об'ємом CO2, що виділяється при розкладанні мертвих дерев в лісі. При цьому навколишнє середовище не страждає від зайвої освіти вуглекислого газу. Це означає, що спалювання дерева в печах і камінах ROMOTOP не посилює парниковий ефект, як інші види органічного палива - вугілля, топковий мазут і газ. Крім того, деревина є поновлюваним джерелом енергії, в той час як запаси вугілля, нафти і газу постійно зменшуються.

Romotop і екологічні нормативи

Компанія Romotop виготовляє щадні навколишнє середовище печі-каміни і камінні вставки, які відповідають найсуворішим екологічним стандартам і нормативам. Всі пристрої камінного типу, що виготовляються компанією ROMOTOP sro, проходять випробування у відповідності з діючими юридичними вимогами та нормативно-правовими актами, передбаченими EN 13 240 і EN 13 229 (європейський стандарт). Завдяки тому, що вони відповідають європейському технічному стандарту, всі наші каміни і вставки мають позначення CE «Communité Européen». Окреслені таким чином вироби гарантують не тільки знижений негативний вплив на навколишнє середовище, але і свою високу якість в цілому.

Захист навколишнього середовища: кілька корисних порад від виробника - компанії Romotop spol. s ro

З упевненістю можна сказати, що правильна експлуатація печі або каміна і забезпечення його екологічної роботи є відповідальністю кожного користувача. Для досягнення цього нагадаємо вам кілька наступних принципів:

  • Подбайте про те, щоб камінна піч або топка для каміна були встановлені правильно, відповідно до рекомендацій виробника.
  • Перед першим використанням камінної печі або вставки уважно прочитайте інструкцію з експлуатації.
  • Чи не топіть пристрій невирішеними видами палива, відходами, такими як картонні коробки від напоїв, пластиком або хімічно обробленими дровами та ін. Топіть виключно дровами.
  • Використовуйте тільки сухі дрова, вологість яких не перевищує 20%.
  • Не завантажуйте за один раз більше дров, ніж зазначено в керівництві з експлуатації (дотримуйтесь обмежень закладки палива, зазначені в технічній специфікації).
  • Повітря необхідне для екологічного та економного спалювання, тому обов'язково подбайте про достатню припливі свіжого повітря.
  • Опалення в нічний час несприятливо впливає на середовище проживання і фінансово недоцільно. Спалювання дров при дуже зниженою подачі повітря виробляє мало тепла, істотно знижує ефективність спалювання і підвищує утворення диму, що шкодить не тільки навколишньому середовищу, а й корпусу димаря.
  • Приділяйте достатньо уваги технічному обслуговуванню опалювального пристрою, керуйтеся інструкціями в керівництві і рекомендаціями продавця, так ви досягнете правильного функціонування печі і каміна і мінімізуєте його негативний вплив на навколишнє середовище.

1699 05.06.2018
0