Камін на дровах - економне тепло | Romotop

Камін на дровах - економне тепло

Каміни на дровах, камінні топки на дровах в Україні набувають все більшу популярність. Основною причиною цього є зростання тарифів на електроенергію і природний газ - це є рушійним механізмом у пошуках населенням України альтернативних, економних способів обігріти своє житло і облаштувати економічну і функціональну систему опалення.

У пошуках камінів і камінних топок ми перебираємо тонни інформації, витрачаємо годинник на відео огляди на Youtube, читаємо сотні відгуків на блогах, на різних прайс агрегаторах і інтернет майданчиках проводимо час у пошуках оптимального варіанту якісного, недорогого і функціонального каміна або камінної топки. Єдиною метою всіх цих дій пошук відповіді на питання – «Як економно обігріти свій будинок? Як побудувати ефективну і економічну систему опалення?"

в даній статті ми постараємося відповісти на дані питання і показати відмінності і переваги каміна і камінної топки.

Як економно обігріти будинок каміном?

Купуючи камін або камінну топку Ви перш за все повинні чітко розуміти, що це прилад зі складною технічною конструкцією і як у будь-якого приладу у нього є інструкція і рекомендації виробника по експлуатації, обслуговування та встановлення. Дотримуючись яких Ви зможете отримати максимальний ефект і користь від даного придбання і, що найважливіше, убезпечите себе і продовжите термін життя виробу. Адже купуючи автомобіль, ми чітко дотримуємося рекомендацій виробника, заливаємо в бак бензин, а не гас, через кожні 10000 км робимо ТЕ, теж саме і з каміном або камінної топкою є чіткі рекомендації виробника з експлуатації та палива, яким необхідно топити.

По-перше: перед запуском (розпалом) ви повинні підготувати сухі дрова, переконається в наявності і справності системи відводу продуктів згоряння, простіше кажучи тязі, здійснити розпал сухий тріскою або альтернативними матеріалами рекомендованими виробником, дати час, щоб топка в каміні досить прогрілася і лише після цього робити закладку великого палива: дров.

По-друге: коли почався інтенсивний процес горіння можна відрегулювати його за допомогою подачі повітря в топку, зробивши процес горіння інтенсивніше збільшивши приплив повітря або зробити його менш інтенсивним зменшивши подачу повітря. Робиться це все з допомогою регулятора подачі повітря, яка присутня в будь-якому каміні або камінної топка.

Слід запам'ятати при розпал, приплив повітря повинен бути максимальний.

  • основне горіння – в цій фазі приплив повітря регулюється оптимально, для номінальної потужності і комфортної температури в приміщенні.
  • догорання – в цій фазі приплив повітря мінімальний, а в останню годину перед загасанням зазвичай відкривають на максимум щоб залишки палива остаточно перегоріли.

Різниця між каміном і камінною топкою

Шановний читач ось ми и підійшлі до основоположної питання Нашої статті "в чому різніця и відмінність между каміном и камінною топкою?". Відміна Полягає лишь в конструктивному плане, так як камін - Це вже готове віріб, до которого необходимо лишь підключіті систему відведення продуктів згоряння, а Камінна топка требует набагато БІЛЬШОГО ОБСЯГИ маніпуляцій и Дій для повної готовності до ЕКСПЛУАТАЦІЇ. По-перше, купивши камінну топку Вам слід підготуваті місце для установки и монтажу камінної топки, так би мовити основу, де буде розташовуватіся Камінна топка. Як і друга, после монтажу, установки, налаштування камінну топку слід задекоруваті, щоб вона органічно вписалася в інтер'єр Вашої кімнати, з готуємо каміном такого Виконати НЕ вдасть, так як ВІН Вже має індивідуальний дизайн и елементи, Які задані виробника.

5833 28.11.2018
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?