Камін на об'єкті будівництва | Romotop

Камін на об'єкті будівництва.

Хочеться почати з того, щоб кожен згадав свої емоції, які ми переживаємо в очікуванні якоїсь приємної покупки, особливо якщо мова йде про придбання дорогого товару, який, як ми очікуємо, буде радувати і приносити задоволення від його використання не один рік. Вибираючи який камін купити, ми витрачаємо чимало часу і сподіваємося на те, щоб наш вибір задовольняв наші очікування, ретельно розглядаємо топки для камінів, зважуємо наші можливості і врешті-решт зупиняємо свій вибір на найкращому в нашому розумінні співвідношенні ціна / якість.

Визначившись з обладнанням, ми переходимо до детального обговорення монтажу, вибору матеріалів, особливостей установки і погоджуємо кошторис на послуги і комплектуючі з виконавцем, який збере для нас домівка. Після завершення певного етапу робіт ми вже можемо протестувати камін, зробити контрольний розпал топки для каміна, упевнитися в його правильній роботі і отримуємо перші приємні емоції від красивого горіння в уже практично домівку.

Часто так буває, коли камін встановлюється задовго до того, як всі оздоблювальні роботи в будинку будуть доведені до повного завершення і ми надаємо наш рідний дім в користування людям, які працюють на об'єкті будівництва. На жаль, але, найчастіше будівельники (в т.ч. різного роду виконавці оздоблювальних робіт) відносяться до нашого каміна взагалі без розуміння скільки часу, сил і коштів було вкладено в його реалізацію. Експлуатуючи камін без належного догляду, своєчасної чистки, а також, використовуючи для спалювання сирі, смоляні дрова, пиломатеріали або, що ще гірше - пакувальну тару (різного роду картон, кольоровий папір та поліетиленові обгортки), доводять новий справний камін до плачевного стану, з дуже часто пошкодженими деталями внутрішньої футеровки, зношеним ущільненням або куди гірше - тріснутим або розбитим склом. Найсумніше в цьому всьому те, що як правило, крайніх знайти неможливо тому за версією будівельників «ніхто не винен».

Пам'ятайте: використовуючи камін з порушеннями правил експлуатації Ви ризикуєте втратити заводської гарантії!

Насправді ж, як показує практика, вина в тому, що ми довірили недбале використовувати камін людям, які абсолютно безвідповідально поставилися до дорогого пристрою і довели його до стану, що вимагає додаткових (і часто чималих) витрат на відновлення його повної придатності до правильної і надійної експлуатації.

Дивно те, що, коли в процесі будівництва виникає потреба, наприклад, доставки будматеріалів, чомусь ми не думаємо про те, щоб довірити наш особистий (або сімейний) автомобіль, завантажити в нього брудні мішки або матеріали для транспортування на об'єкт, а шукаємо перевізника, який виконає цю доставку на спеціалізованому транспорті. У таких чи подібних випадків ми не ризикуємо нашкодити собі і свого майна, а знаходимо правильні шляхи і вирішення поточних завдань.

Точно так же слід ставитися і до дорогого каміна і замість того, щоб довіряти його недбале використання байдужим до його вартості людям, можна (і навіть потрібно) надати тимчасовий джерело обігріву, благо зараз немає проблем купити найпростішу піч з низькою ціною і після завершення оздоблювальних робіт - продати або подарувати її друзям для нового будівництва :) 

Складно не погодитися з тим, що вартість недорогого (тимчасового) опалювального обладнання в рази нижче, ніж ціна сучасного каміна, і відповідно ціна ризику отримати несправне обладнання по закінченню будівельно-оздоблювальних робіт зовсім інша. І, уявіть собі, які почуття жалю Ви можете випробувати, усвідомлюючи, що те, у що Ви вклали купу часу, коштів і надій вже складно назвати задоволенням. Ставтеся з повагою і відповідально до того, що належить Вам і не довіряйте нерозважливо Ваш камін людям, які не розуміють цінності і байдуже ставляться до того, що і в якому обладнанні спалювати для підтримки температури під час виконання робіт.


3121 04.07.2018
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?