Постачальник продукції для опалення Камін Студія (Львів) | Romotop

Камін Студія (Львів)


Ми зібрали команду досвідчених професіоналів, яка реалізує будь-які ваші задуми по створенню індивідуального каміна в будинку або квартирі. Тому, хто вирішив встановити у себе вдома камін або обладнати сауну, складно спочатку розібратися в тонкощах і особливостях того чи іншого виробництва та в конструкціях їх продукції. І цінове питання при виборі також має велике значення. Тому найбільш повну інформацію ви отримаєте, зв'язавшись з нашими співробітниками, а також в наших салонах-магазинах. Кваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть вам у виборі каміна, сауни або іншого обладнання, що відповідає вашим вимогам. Наші менеджери проводять «повний цикл» обслуговування - від консультації до остаточної установки вироби та сервісного обслуговування. Довіра і повага клієнтів - основа роботи компанії.
Також ми готові надати вам допомогу у виборі дизайн-проекту, всіх необхідних комплектуючих для каміна, облицювальних матеріалів, а кваліфіковані фахівці виконають установку устаткування і інші роботи по монтажу будь-якої складності. Попередній кошторис на роботи і матеріали для установки каміна - БЕЗКОШТОВНО.
Наша команда фахівців проводить безкоштовні консультації та пропонує велику кількість інформаційних послуг, а також допомагає Вам визначитися з вибором, виходячи з власних уподобань. Більш того, деякі товари та торгові марки з нашого каталогу доповнюються відповідними тематичними сайтами, де Ви завжди зможете ознайомитися з більш детальною інформацією на Ваше питання і отримати професійні консультації та технічну підтримку. Головне - це те, що ми займаємося улюбленою справою - справою, яким ми живемо. Це дає можливість реалізувати себе і постійно вдосконалюватися.
Наші знання і досвід можуть бути вам корисні. Ми самі розробляємо дизайн камінів, проектуємо і виконуємо монтаж вже протягом 7 років.
Ваш камін повинен доставляти вам радість. Тому ми співпрацюємо тільки з провідними компаніями в даній галузі. Наші роботи по достоїнству оцінили десятки клієнтів.
Якщо ви вирішили встановити камін у себе вдома власними силами - ми подбали про те, щоб ви зробили найбільш вигідну покупку.
Ми пропонуємо вам тільки печі і каміни, в якості яких самі впевнені на 100%.

Як відомо, від якості матеріалу труби димоходу і герметичність його каналу залежить пожежна безпека всього будинку. Тому роботи по монтажу димохідних систем повинні виконувати тільки професіонали, які мають великий досвід і можуть гарантувати БЕЗПЕКА.

Забезпечення максимальною кількістю інформації, і наявність всіх монтажних матеріалів дозволяє економити час споживача.

Наші контакти:

  • м Львів, вул.Городоцька, 223
    +380677405084
    +380952009225
Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?