Камін в інтер'єрі квартири | Магазин камінів Romotop

Камін в інтер'єрі квартири


Камін - прикраса будь-якого інтер'єру. Але якщо в приватному будинку або на дачі встановити вогнище не складе труднощів, то в міській квартирі з цим можуть виникнути проблеми. Камін на дровах або іншому твердому або газовому паливі не підходять для розміщення в багатоквартирних будинках. Для їх монтажу необхідно отримати безліч дозволів і провести перепланування житла. Невже доведеться відмовлятися від краси і затишку каміна? Не приймайте поспішних рішень, адже сучасні каміни в квартирі цілком доречні.


Електрокамін в інтер'єрі квартири


Сучасні електричні каміни можуть бути встановлені в будь-якій квартирі. Ці зручні в експлуатації прилади представлені в широкому розмаїтті моделей і привертають цілу низку переваг:


  • не вимагають організації димоходу;

  • можуть бути встановлені в будь-якому місці приміщення;

  • не створюють складнощів в установці;

  • служать і прикрасою кімнати, і джерелом тепла;

  • не потребують використання дров;

  • створюють імітацію горіння і справжнього полум'я.


Електрокамін - безпечна і практична альтернатива конструкцій з справжнім вогнем на дровах. Електричний камін може бути встановлений в сучасному інтер'єрі без будь-яких складнощів і перешкод. Такий пристрій не потребує дозволах і перепланування, має привабливий вигляд і радує теплом. Асортимент електрокамінів дає можливість вибрати модель з автоматичним або ручним керуванням, а також - з пультом для дистанційного керування.


Електричний камін буде доречним в інтер'єрі будь-якої квартири. Вибирайте модель, відповідну вашим побажанням до зовнішнього вигляду і функцій приладу. Це може бути мультимедійний вогнище - декоративний камін, оснащений екраном з комп'ютерною графікою, яка демонструє зображення полум'я і розсипаються іскор. Такі каміни можуть працювати зі звуковим супроводом. Функцію обігріву можна як включити, так і не використовувати.


Каміни з імітацією живого вогню працюють на базі ефектів, створюваних паром і світлом галогенних ламп. Такий осередок створює повну ілюзію палаючого в топці вогню - це максимально реалістичні і красиві каміни для стильних інтер'єрів.


Каміни на біопаливі в сучасному стилі


Ще один варіант каміна для квартири - пристрій, що працює на біопаливі. Це сучасні системи, що імітують роботу дров'яних камінів з найбільшою точністю. При цьому осередки не виділяють токсичних речовин - вони функціонують на екологічно чистому біоетанолі. Такі каміни також не потребують створення димоходу, тяги і в підборі спеціальної зони для установки.


Оригінальний сучасний невеликий камін в квартирі стане гарним доповненням інтер'єру. Підбирайте пристрій з урахуванням його потужності, типу палива (це може бути рідкий або газоподібний склад), типу управління. Біокаміни мобільні і компактні. Їх можна розмістити в будь-якому місці - на підлозі, біля стіни, на барній стійці, на полиці. Використання біокаміна вимагає суворого дотримання правил пожежної безпеки - забезпечте відсутність поблизу вогнища матеріалів, які легко спалахують.


Де розмістити камін в інтер'єр квартири


Як електричні, так і біокаміни повинні бути встановлені з дотриманням техніки пожежної безпеки. Не варто встановлювати прилад біля розвіваються завіс, біля полиць з паперами та інших горючих елементів. Оптимальне оточення каміна в квартирі - камінь, плитка, скло.


Камін може бути встановлений класичним способом - у стіни. Але в приміщеннях великої площі встановити вогнище з відкритим порталом можна в центрі кімнати Є вбудовані каміни - вони створять ефект вогню на стійках, полицях, підставках. Можна повісити камін на стіну, скориставшись тією ж технологією, що і при розміщенні телевізора.  


Як вибрати хороший камін для квартири


При виборі каміна особливу увагу звертайте на якість продукції. Вивчіть інформацію від виробника, приділіть увагу вивченню даних про способи установки і підключення такого пристрою. Підбирайте камін з урахуванням дизайну - осередок повинен гармонійно доповнити інтер'єр, адже він виконує більше естетичну роль, а не опалювальну.


При експлуатації біокамінів вам будуть потрібні змінні блоки для палива. Пальне можна приготувати самостійно або купити вже готову суміш. Дізнайтеся, на якому з типів біоетанолу функціонує сподобалася вам модель, на скільки часу вистачає заправки.


Якщо при виборі каміна для квартири у вас виникли питання - зверніться за допомогою до консультантів магазину Romotop. Тут знають про камінах все і підібрати модель з урахуванням ваших вимог і особливостей експлуатації не складе труднощів.


Камін - це завжди красиво. Осередок прикрасить інтер'єр і привнесе в атмосферу тепло і затишок. Навіть в маленькій квартирі можна встановити камін. Головне - правильно підібрати пристрій, а з цим складнощів виникнути у вас не повинно. 1452 15.07.2021
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?