Камінна піч ROMOTOP - 10 причин зробити вибір | Romotop

Камінна піч ROMOTOP - 10 причин зробити вибір.

Камінна піч (або піч - камін) - це популярне у Європі і активно набирає популярність в Україні готове рішення для домашнього вогнища, яке об'єднує в собі хорошу оглядовість живого полум'я і простоту установки, яка не вимагає великих витрат за часом і коштами. Перелічимо основні 10 причин, які визначають чому вигідно купити камінні печі ROMOTOP.

  1. Економія коштів - ваші витрати будуть в 2 - 3 рази меншими в порівнянні з навіть середньою вартістю готового каміна (тобто камінна топка + облаштування димаря + камінний короб + фінішна обробка).
  2. Економія часу - камінна піч Romotop встановлюється на будь-якому етапі готовності об'єкта протягом усього 1го - 2-х днів, що мінімум в 3 - 4 рази швидше, ніж інсталяція навіть самого простого каміна.
  3. Ви не обмежені у своєму виборі - завдяки широкому модельному ряду камінних печей самих різних форм і дизайну в поєднанні з безліччю колірних рішень ви завжди отримаєте саме той результат, який ідеально впишеться в Ваш інтер'єр.
  4. Вибір місця установки за вами - компактні розміри + можливість як верхнього, так і заднього підключення до системи димовидалення дозволяють встановити камінну піч Romotop практично в будь-якому зручному Вам місці.
  5. Безпека - конструктивні особливості подвійного конвекційного кожуха камінних печей Romotop дозволяють встановити піч на мінімальній відстані від незахищених елементів вашого інтер'єру, а механізм автоматичного прикриття дверці не дозволить залишити осередок відкритим, навіть якщо ви випадково забудете його закрити.
  6. Надійність і екологічність - застосування якісної сталі в поєднанні з натуральними шамотними блоками, які захищають сталеві частини конструкції камінної печі від надмірного нагрівання, забезпечує вашої камінної печі Romotop тривалий термін експлуатації. Теплопровідні характеристики шамоту дозволяють досягати високих температур горіння і максимально повного спалювання палива в камері згоряння, тим самим роблять мінімальними викиди СО в атмосферу.
  7. Економічність - продумана система подачі кисню до вогнища і відведення продуктів згоряння робить камінні печі Romotop дуже економічною в споживанні деревини, в той же час, забезпечуючи достатню номінальну потужність.
  8. Ефективність - високий ККД камінних печей Romotop обумовлений орієнтованістю продукції на ринки Європи і відповідно до чинних норм в частині ефективності спалювання палива. Вентиляційний нагрів приміщень, який ви отримаєте з камінної піччю Romotop - це найшвидший спосіб привнести тепло в Ваш будинок.
  9. Комфорт – практично усі печі каміни Romotop оснащені системою центрального підведення повітря, використання якого не спалює кисень у приміщенні, де встановлена піч.
  10. Насолода грою живого полум'я - великий розмір оглядового скла в поєднанні з ефективною системою самоочищення від сажі подарують вам найпозитивніші емоції в будь-який час, яке ви захочете провести сидячи біля чудової печі Romotop.

3369 09.04.2018
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?