Постачальник продукції для опалення Камінофф (Київ) | Romotop

Камінофф (Київ)

Компанія Kaminoff - офіційний представник великих українських і зарубіжних виробників опалювального обладнання для багатоквартирних і приватних будинків, дач, котеджів. Ми працюємо «під ключ», виконуючи найрізноманітніші замовлення, від продажу оригінальних камінів, печей, топок та аксесуарів до них, до установки устаткування і повне сервісне обслуговування.

В асортименті інтернет-магазину https://kaminoff.ua - сучасні технологічні рішення, які не тільки прикрасять ваше житло, наповнивши його теплом і затишком, дарованими живим вогнем, але і допоможуть скоротити витрати на комунальні послуги, особливо відчутні в осінньо-зимовий період . Консультація фахівців магазину допоможе підібрати обладнання, максимально точно відповідає вашим цілям, побажанням до дизайну, потужності і іншим технічним характеристикам оснащення.

У нас ви можете замовити:

  • монтаж обладнання
  • реставрацію камінів
  • ремонт камінів, печей, топок
  • сервісне обслуговування придбаних у нас установок

У нашому штаті - 2 професійні бригади фахівців, які знають все про монтажі, ремонті та обслуговуванні опалювального обладнання. Довіривши роботу співробітникам Kaminoff ви отримуєте гарантію якості і оперативності виконання робіт. Ми враховуємо всі нюанси виконання завдання, включаючи ізоляцію, вентиляцію, особливо стін, архітектури будови і багато інших чинників, які можуть вплинути на якість роботи обладнання. Монтаж камінів і іншого оснащення здійснюється в Києві і в межах 150-км зони біля столиці.

Наші контакти:

  • м. Київ, вул. Вікентія Хвойки 10
    (097) 000 38 40
    (044) 592 02 15
Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?