Про компанії Romotop

Про компанію Romotop

ROMOTOP spol. s r.o. - найбільший виробник печей і камінних топок у Європі

 

 

 

Сьогодні вже більше 1 000 000 задоволених клієнтів по всьому світу насолоджуються продуктами під відомим на весь світ брендом ROMOTOP. Кожен виріб, що випускається на заводі в містечку Suchdol-nad-Odrou, є результатом спільних зусиль усіх 600 співробітників. Завдяки сучасній виробничій базі, компетентному персоналу і кваліфікованим професійним дистриб'юторам, фірма ROMOTOP займає провідні позиції у цій галузі. Виробничий процес, більшою частиною роботизований, здійснюється на площі понад 30 000 м2, крім цього ми маємо 10 000 м2 складських приміщень і незабаром введемо в експлуатацію власний логістичний центр площею 14 000 м2.

 

 

 
 

 

 

 

Камінні печі і топки ROMOTOP вражають винятковим дизайном, високою якістю обробки деталей та інноваційним підходом до процесу спалювання дров. Широкий асортимент продукції задовільняє вимогам стандартних та енергоефективних будинків. Теплова енергія може зберігатися в акумуляційному облицюванні камінної печі або за допомогою теплообмінників розподілятися по всьому будинку. Можна вибрати облицювання з кераміки ручної роботи або з природного каменю.

 

 

 
 

 

 

 

ROMOTOP є новатором в області дизайну, розробок і якості спалювання

 

Сьогодні перед виробниками печей-камінів і камінних вкладок ставляться більш складні цілі. Їх продукти повинні не тільки бути неабиякими й естетичними, але і відрізнятися високою ефективністю, продуктивністю та екологічною безпекою для навколишнього середовища. Наші вироби в сучасних будинках все частіше стають головним джерелом тепла і затишку. Наша новаторська команда невпинно вдосконалює печі, камінні топки в прагненні домогтися підвищення їх ефективності та нешкідливості для навколишнього середовища. Керуючись власним етичним кодексом, фірма ROMOTOP у своїх інноваційних рішеннях робить акцент на екологічність і економічність роботи камінів.

 

 

Мета інноваційної команди полягає у створенні нових технічних рішень, зокрема, в області розробки камер згоряння, пов'язаних з ними димових труб та управління процесом згоряння. Результатом цих зусиль є вироби, які вже сьогодні дозволяють досягти значно більшої стабільності горіння при широкому діапазоні теплових потужностей. Компанія ROMOTOP також є власником патенту на теплообмінник гарячого водопостачання з системою TRIPLE PASS, який забезпечує більш ефективну передачу тепла теплоносію з виділенням меншої кількості шкідливих речовин при спалюванні біомаси.

 

Комплексні професійні консультації та сервісне обслуговування

 

Враховуючи багатий асортимент продуктів і рішень, ми здатні запропонувати і реалізувати будь-яку концепцію опалення - теплим повітрям, тепловим випромінюванням або гарячою водою. Поряд з висококваліфікованими консультантами та сервісними техніками ми також маємо загальноєвропейською мережею підтримки, що складається з декількох сотень навчених партнерів з продажу. Ласкаво просимо до офіційних представників у всіх великих містах України:

 

Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?