Офіційний товар

Якщо Ви вирішили купити камін або піч, перед Вами неминуче постане як мінімум два питання: яку саме модель топки печі або вибрати і де її купувати. Відповідь на перше питання залежить від ваших особистих переваг, вимог і технічних умов приміщення, а також від фінансових можливостей. Однак, варто зазначити, що до вибору печі або каміна потрібно ставитися з повною відповідальністю і не можна довіряти це питання людям без належної кваліфікації та досвіду, які пропонують по-суті не товар якісний сервіс, а продають просто "низьку ціну".

Чеські печі і камінні топки давно вже заслужили репутацію надійних і практичних виробів. І тому багато покупців, вибираючи камін, воліють справжнє чеське якість. Бренд ROMOTOP є синонімом якості такого т. к. продукція цього виробника вже протягом більше 25-ти років активно продається на ринках Європи (Німеччина, Австрія, Франція, Норвегія і т. д.)

На території України купити печі і топки ROMOTOP, кахельні каміни HEIN Ви можете відвідавши розділ Офіційні представники і визначити, який саме найближчий салон камінів вибрати для консультації та придбання товару.

Офіційний представник - це прямий дилер імпортера, який уповноважений торгувати його продукцією і забезпечувати гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, а це, у свою чергу, накладає на нього певну ступінь відповідальності перед покупцем. Співробітники офіційного представника проходять технічне навчання, мають належний рівень кваліфікації і забезпечують супровід клієнта на всіх етапах продажу та експлуатації обладнання. Мова йде не тільки про знання та належному досвіді, але і про високі стандарти якості обслуговування клієнтів.

Переваги покупки печей, камінів і камінних топок у офіційних представників

  • оригінальна заводська гарантія виробника на ринку України
  • актуальний і найбільш повний асортимент обладнання і опцій
  • кваліфікована допомога у правильному виборі обладнання
  • доступ до замовлення оригінальних запасних частин
  • професійний монтаж з якісних і надійних матеріалів
  • кваліфікований сервіс з післягарантійним обслуговуванням
0