Опалювальна піч для дачі в зимовий час ➔ інтернет магазин Romotop

Опалювальна піч для дачі в зимовий час

Щоб на дачі в зимовий час було тепло і затишно, варто заздалегідь задуматися, як краще вибрати опалювальну піч. Мета цієї статті - познайомити вас з усіма, існуючими нині видами пічних споруд з віковою історією, допомогти звузити коло пошуків і прийняти єдино правильне рішення в кожній, індивідуальної ситуації.

Види печей

В наш час кількість різновидів печей просто вражає:

  • піч-камін - якийсь тандем печі-буржуйки (про яку розповімо нижче) і каміна із закритою топкою. Швидко нагріває кімнату і довго зберігає тепло. Цілком підійде для повноцінного опалення невеликого дачного будинку. Прозора дверцята топки дозволить насолоджуватися грою полум'я. Деякі моделі печей-камінів оснащені поверхнею для приготування їжі.
  • "Шведка" (російська піч) - універсальна конструкція, за допомогою якої можна опалювати приміщення і готувати їжу. Зводиться з вогнетривкої цегли, буває різних конфігурацій.
  • Піч-барбекю - з назви цього варіанту печей слід, що будується вона на відкритому повітрі і використовується для приготування смакоти.
  • Піч-буржуйка - компактне, металеве обігрівальне пристрій. Може мати найрізноманітніший зовнішній вигляд. Часто використовується для обігріву дач в зимовий сезон.
  • Піч-кам'янка - невелике, опалювальне споруда, яка найчастіше зустрічається в лазнях.
  • Приставні піч є, за великим рахунком, повноцінної топкою закритого типу, з готовим димоходом. Обклавши її жароміцним цеглою, і декорований інтер'єрної плиткою, ви отримаєте повноцінну піч-камін.

​​​​​​​​​​​​​
Буржуйка або російська піч

Виходячи з характеристик кожного з виду печей, ми можемо зробити висновок, що для обігріву дачі найкраще підійдуть два варіанти: буржуйка або російська печі.
Буржуйка компактна, і займе не більше одного квадратного метра. Вона здатна швидко нагріти невелике приміщення і вимагає трохи палива на одну закладку. Ще одним плюсом печі-буржуйки є можливість зігріти на її поверхні чайник, або приготувати елементарне блюдо. До цього ми перераховували плюси даної конструкції, тепер прийшла черга мінусів. Буржуйка абсолютно не годиться для опалення будинку з декількома кімнатами, так як її потужності вистачить лише для обігріву одного, невеликого приміщення. Металевий корпус цього пристрою остигає також швидко, як і нагрівається, тому, щоб підтримувати в кімнаті стабільну температуру, доведеться регулярно підкладати дрова.
Для російської печі характерні значні габарити (6-8 м²) і вага, але, в той же час, вона здатна одночасно виконувати як мінімум три функції. Топити будинок, готувати обід і служити повноцінним, затишним спальним місцем. Звичайно, якщо останнє передбачене при її зведенні. Вогнетривку цеглу, з якого будується така піч, довго віддає тепло, так що навіть після загасання полум'я, в кімнаті ще кілька годин буде підтримуватися комфортна температура. Головним недоліком шведки є її габарити. Так, вона легко впорається з опаленням кімнати, але і займе велику її частину.

Щоб остаточно відповісти собі на питання "Яка грубка краще для дачі", варто врахувати всі нюанси: розмір і теплоізоляцію приміщення, яке належить опалювати; регулярність протопок; вид палива, яке для вас краще та інше. Для прийняття правильного рішення не завадить консультація фахівців, Romotop, які врахують всі побажання і допоможуть вибрати ідеальний варіант саме для вас.


1182 15.10.2020
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?