Наші зобов'язання | Romotop

Наші зобов'язання

Замовляючи камін у нас Ви отримуєте:

 

1. Професіоналізм

Кожен з офіційних представників у регіонах є професіоналом своєї справи і авторитетним фахівцем камінного ринку України. Багаторічний досвід, отриманий за роки успішної роботи і любов до своєї справи є головною перевагою і запорукою успішних реалізацій.

2. Відповідальність

У нас немає мети продати і ми не займаємось продажем печей і камінів в звичному розумінні цього слова. Мета нашої роботи - забезпечити надійну реалізацію правильного і безпечного вирішення, подарувати комфорт і задоволення від домашнього вогнища, щоб Ви згадували про нас тільки з хорошими емоціями і ділилися позитивними рекомендаціями.

3. Індивідуальність

Перш ніж пропонувати рішення, ми спілкуємося з Вами на Вашій мові і разом шукаємо саме відповідне для Вас рішення, яке є надійним, не суперечить безпеці, повністю відповідає Вашим вимогам і максимально відповідає Вашим очікуванням.

4. Сучасність

Світ не стоїть на місці і технологічний прогрес в тому числі проникає в сферу опалювальних систем. Ми постійно вчимося, переймаючи досвід європейських колег пропонуємо сучасні високоефективні печі і каміни, використовуємо екологічно чисті, надійні і безпечні комплектуючі та матеріали, щоб створені нами каміни відповідали запитам сучасності.

5. Якість товару

Наші печі, камінні топки виготовлені з надійних і перевірених часом матеріалів на автоматизованому обладнанні та мають європейські сертифікати якості, які гарантують безпеку і надійність, а так само відповідність продукту заявленим технічним характеристикам і показниками ефективності та екологічності спалювання.

6. Безпека матеріалів

Ми не піддаємо ризику Вашу безпеку і не пропонуємо низькосортні і більше того небезпечні комплектуючі та матеріали, які знижують надійність і безпеку конструкції, а так само чинять шкідливий вплив на здоров'я людини, який буде проводити чимало часу біля домашнього вогнища.

7. Надійність робіт

Виконання установки каміна і димоходу ми довіряємо тільки кваліфікованим фахівцям, які володіють належним досвідом і самостійно контролюємо кожен об'єкт, щоб бути впевненими в надійності і якості послуг, адже кожен наш виконаний об'єкт - це наша репутація для нових реалізацій.

8. Чесну ціну

Через відсутність належної відповідальності і контролю, великої кількості інтернет - магазинів і приватних низькокваліфікованих виконавців, які не мають навіть елементарних офісом, де їх можна потім шукати, цінова політика на ринку камінів і печей останнім часом має досить безладний характер. У нас Ви отримаєте тільки надійні рішення і виключно якісний товар з професійної інсталяцією за цінами, які не вище середніх по ринку.

9. 100% Гарантію

Ми постійно стежимо за тим, щоб наші гарантійні зобов'язання завжди виконувалися в повній мірі і на сьогоднішній день ми маємо 100% позитивно вирішених рекламацій, а наші клієнти задоволені гарантійної захистом, яку ми реалізуємо для них при безпосередній підтримці виробника.

10. Сервіс і підтримку

Ви ніколи не залишитеся наодинці з невирішеною проблемою і наші представники завжди нададуть необхідний для Вас спектр кваліфікованих послуг, щоб Ваш камін або піч служили справно і дарували тепло і задоволення від їх правильної роботи.

 

Тут Ви не зустрінете

Байдужість

Ми не кидаємося вибирати товар виключно за ціною в меркантильному пориві заробітку за будь-яку ціну, а в першу чергу як можна детальніше вивчаємо всі технічні моменти, вникаємо в нюанси, які дають нам підстави для розуміння відповідності умовам того або іншого рішення.

Безкоштовний

Всім нам відомо, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці і якщо вже говорити про ціну, то ця величина характеризує досвід і відображає міру відповідальності виконавця перед замовником. Низька ціна говорить про низьку кваліфікацію виконавця і часто про відсутність взагалі будь-якої відповідальності.

Ризики

Камін або піч вимагають досвідченого підходу і не прощають помилок, допущених при виборі небезпечних та неякісних матеріалів та обладнання або залучення некваліфікованих виконавців, адже ціна такої помилки кратно вище економії, отриманої на вартості низькоякісних комплектуючих і оплаті недосвідчених монтажників.

Обман

Ми не говоримо неправду про інших, не створюємо легенди про себе і не розповідаємо про те, чого не знаємо, а так само ніколи не використовуємо в принципі технічну необізнаність наших клієнтів, як інструмент для отримання прибутку обманним шляхом.

Контрафактні товари

Все обладнання, матеріали та комплектуючі, які пропонують наші представники поставляються виключно через офіційні канали і забезпечені гарантійної підтримкою з боку заводу - виробника.

0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?