Піч-камін BURGOS - для сучасних інтер'єрів.

Компанія ROMOTOP постійно удосконалює асортимент виробленої продукції і приділяє багато уваги тому, щоб печі-каміни відповідали трендів сучасності. Те, що печі-каміни є цікавим продуктом для сучасних молодих людей легко пояснити, адже ми живемо в дуже динамічно розвивається світі, де кожна хвилина на вагу золота, а витрачати час на створення свого індивідуального дизайну згоден далеко не кожен.

Вибираючи піч-камін для будинку ми досить часто звертаємо увагу на її розміри і більшість зупиняє свій вибір на середніх і великих за розміром моделях печей. Новинка асортименту готових рішень - це піч-камін BURGOS, яка має всі шанси стати однією з найбільш затребуваних на ринку якісних готових рішень, покликаних створити затишок в інтер'єрі заміського будинку або котеджу.

Новинка являє собою піч-камін з широким панорамним фасадом (756 мм) і високим корпусом (1175 мм). Її округлені лінії дозволяють розмістити цю піч камін в будинку не тільки пристінно, але і встановити в кутку кімнати, щоб мінімізувати займаний простір. Наявність можливості верхнього або заднього підключення до димоходу в печі-каміні BURGOS дозволяє влаштовувати її місце там, де зручно за плануванням будівлі. Подача зовнішнього повітря зберігає комфорт в приміщенні, не забираючи повітря з кімнати для підтримки горіння.

Піч камін ROMOTOP BURGOS доступна до замовлення в 4-х варіантах виконання:

  1. BURGOS 01 (кераміка, 30 відтінків)
  2. BURGOS 02 (камінь, талькохлорит)
  3. BURGOS 03 (сталевий корпус)
  4. BURGOS 04 (камінь, піщаник)

Ознайомитися більш детально з новинкою і отримати консультацію, а потім і купити, ви можете в мережі офіційних представників Romotop в Україні.


1992 17.11.2019
Связанные товары
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie.