Введення печі / каміна в експлуатацію. Як правильно розпалювати камін, та як правильно ним користуватися.

Введення печі / каміна в експлуатацію (перший розпал)
Правила введення печі / каміна в експлуатацію


  1. Перед введенням опалювального приладу в експлуатацію необхідно усунути: всі наклейки зі скла, додаткові елементи і елементи пакування ззовні та з камери згоряння, необхідно також усунути всі можливі транспортні фіксатори. Всі пластикові заглушки на різьбових з'єднаннях не призначені для експлуатації, а використовуються виключно для транспортування і також мають бути демонтовані.

  2. За зображенням у технічному паспорті перевірте, чи правильно встановлені шамотні фасонні цеглини, решітка колісника, попільний ящик та дефлектор (можливо, що під час транспортування або установки вони змістилися). Будь-які виявлені недоліки слід негайно усунути, так як це може поставити під загрозу правильну роботу опалювального приладу у майбутньому.

  3. Після установки каміна / печі, підключення до димоходу або також підключення теплообмінника до тепловодної системі і заповнення теплоносієм розпаліть і поступово нагрівайте прилад протягом як мінімум двох годин. Протягом першого розпалювання залиште дверцята не до кінця зачиненими (приблизно на 10 - 20 мм), щоб ущільнювальний матеріал не з'єднався з фарбою. Для покриття поверхні виробу використана вогнетривка фарба, яка при перших розпалюваннях полімеризується (твердіє). Під час першого розпалювання є можливість пошкодження фарбованої поверхні рукою або будь яким стороннім предметом.

  4. При першому розпалюванні опалювальний пристрій повинен "обгоріти" при спалюванні малої кількості палива за низької температури. Весь процес першого введення виробу в експлуатацію проводиться з максимальним відкритою подачею повітря. Перші дві закладки дров повинні відповідати нижній межі рекомендованої порції дров (див. таблицю «ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ» у інструкції). Всі матеріали виробу повинні поступово адаптуватися до теплового навантаження.

  5. Поступовий нагрів запобігає виникненню тріщин в шамотних цеглинах, пошкодженню фарби і деформації конструкції. Додаткові п'ять-шість закладок повинні відповідати максимальним нормам порції дров (див. таблицю «ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ» у інструкції) протягом приблизно 5-6 годин. Закрийте дверцята печі / камінної топки після додавання дров. Завдяки високій температурі (максимальна продуктивність) фарба запікається. Запікання фарби опалювального приладу супроводжується тимчасовим виділенням запаху, який повністю зникає через деякий час. Обов’язково провітрюйте приміщення під час перших розпалювань.

  • для найвищої ефективності використовуйте тверду деревину листяних порід з вологістю, що не перевищує 20% (ідеально 10 – 15%). 

  • проводьте сервісне обслуговування опалювального обладнання та системи димовідведення щонайменше 1 раз на рік.

  • у разі проблем з розпалюванням, роботою опалювального обладнання, надходження диму до приміщення – обов’язково звертайтесь до спеціаліста.


Як правильно розпалювати і користуватися каміном з боковим відкриванням дверцят
Як правильно розпалювати і користуватися каміном з відкриванням дверцят вгору
Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?