Чому обирають каміни і печі від ROMOTOP, в чому переваги чеських камінів і печей цього бренду?

Чому обирають ROMOTOP?ЧЕСЬКИЙ БРЕНД ROMOTOP ЦЕ:

  

ТРАДИЦІЇ + СУЧАСНІСТЬ 

 

ROMOTOP spol. s r.o. виробляє печі і каміни вже 30 років і на сьогоднішній день вже більш ніж 1 000 000 задоволених клієнтів зігрівають свої будинки по всьому світу. Продукція ROMOTOP відповідає вимогам останніх діючих європейських норм EN 13229, DIN +, 15а B-VG 2015 р., Bimsch. V½.

 

ТРЕНД + ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ 

 

Камінні топки та печі від ROMOTOP представлені в різних розмірах і формах, які підходять до численних дизайнів і відповідають модним трендам. Великий вибір кольорів (30 відтінків) кахельної облицювання печей, а також природного каменю (пісковик і талькохлорит) дає можливість вибрати саме той варіант, який найбільш підходить до інтер'єру Вашої кімнати.
 
 

КРАСА + ЕФЕКТНІСТЬ 

 

Наповнення камери згоряння якісним шамотом створює красу горіння, а гра живого вогню в камінах ROMOTOP зачаровує своєю красою і чистотою горіння завдяки ідеальній герметичності і високої чутливості до регулювання подачі повітря - Ви завжди можете справити враження на Ваших гостей, завдяки чарівній красі горіння в ROMOTOP.
 
 

НАДІЙНІСТЬ + БЕЗПЕКА 

 

Високий рівень автоматизації виробництва і застосування надійних матеріалів забезпечує достатній рівень надійності для тривалого користування. В процесі виробництва продукції використовуються тільки екологічно чисті і безпечні для здоров'я людини матеріали і комплектуючі європейського походження.
 
 

ЕФЕКТИВНІСТЬ + ЕКОЛОГІЧНІСТЬ 

 

Власні розробки в технології згоряння, серйозні випробування в тестовій лабораторії гарантують дійсно реальний коефіцієнт корисної дії. Практично всі продукти ROMOTOP мають клас енергетичної ефективності «А+», що говорить про високу ефективність спалювання біомаси та низькі показники викидів в атмосферу.
 
 

ВИГОДА + ГАРАНТІЯ 

 

Печі, камінні топки від ROMOTOP - №1 на ринку України у співвідношенні «ціна + якість» в сегменті імпортних сталевих камінів і печей. Всеукраїнська мережа офіційних представників забезпечує якісний і професійний монтаж з дотриманням вимог виробника і супроводжує офіційною гарантією від ROMOTOP.


 

ВІДЕО ПРО КОМПАНІЮ ТА ВИРОБНИЦТВО КАМІНІВ ROMOTOP

 

 

Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?