Рейтинг печей для будинку | Магазин камінів Romotop

Рейтинг печей для дому

Популярне декоративне рішення - каміни, в останні роки стають більш функціональними. Сьогодні рідко хто встановлює просто красивий вогнище, особливо, якщо мова йде про обладнання для приватного будинку або дачі. Споживачі роблять вибір на користь кращих опалювальних моделей - печей тривалого горіння, які не тільки красиві, але і забезпечують теплом весь будинок.

Кращі печі для опалення дачі - двофазні моделі. Таке обладнання дозволяє спалювати не тільки паливо, але і виділяються при його горінні гази. Спалювання відбувається в різних камерах, що дає можливість істотно підвищити продуктивність вогнища і зберегти тепло надовго при мінімальних витратах.

Експлуатація даного типу топок дозволяє:

знизити швидкість згоряння дров або іншого палива;
скоротити кількість необхідного для горіння кисню;
забезпечити виділення великої кількості тепла.
У рейтингу найкращих печей тривалого горіння є моделі різної потужності і з різними характеристиками. Це найактуальніше вибір для установки в приватному будинку, на дачі, в лазні чи сауні. Як вибрати кращу піч і які з пропозицій на сучасному ринку найбільш затребувані?

Критерії вибору печей тривалого горіння
У рейтинг печей для обігріву будинку увійшли моделі, які характеризуються комплексом спільних рис:

економічність;
екологічність;
невеликі розміри і малу вагу;
простота експлуатації і догляду;
висока продуктивність (ККД);
тривалий термін служби;
вартість.
Нижче ми наведемо власний рейтинг, який допоможе вам вибрати печі для дачі або будинку. А зараз - розглянемо основні критерії вибору обладнання, які допоможуть не помилитися.

Потужність пристрою. Це основний параметр, на який слід звертати увагу при виборі печі. Потужності характеристики повинні відповідати площі опалювального приміщення. У невеличкій кімнатці немає сенсу ставити піч з високою потужністю і витрачати горючі матеріали без відчутного результату. Велике обладнання займає багато місця, температура в кімнаті буде некомфортно високою. І навпаки, при установці печі малої потужності в великому приміщенні її робота буде неефективною.

Тип палива. Ще один найважливіший критерій вибору печі-каміна. Як пальне можна використовувати дрова, пелети, брикети, вугілля та інші матеріали. Якщо ви хочете купити піч на дровах - пам'ятайте, важливо використовувати тільки якісні сухі поліна. Висока вологість деревини призведе до зайвої димності і кіптяви при зниженні продуктивності. Використовувати для розпалювання можна тільки те паливо, яке передбачено інструкцією. Замінювати матеріали одні іншими категорично заборонено. Враховуйте цей факт при виборі печі - доступність палива грає величезну роль.

Матеріал, з якого виготовлена ​​топка. Основною сировиною для виробництва печей може служити сталь, чавун або інші сплави. Чим більше товщина корпусу - тим повільніше протікає процес охолодження і довше зберігається тепло. Впливає матеріал і на термін експлуатації. Серед печей тривалого горіння, які увійшли в наш рейтинг, є чавунні моделі, термін служби яких становить від 50 років. Комбінуючи різні матеріали для виробництва окремих елементів камінів нам вдається істотно підвищити експлуатаційні характеристики пристроїв.

Дизайн обладнання. Цей критерій важливий для створення цілісного стильного інтер'єру. Піч повинна бути гармонійним доповненням кімнати, а не чужорідним елементом в ній. Завдяки широкому асортименту печей підібрати модель, відповідну саме вашим побажанням, не складе труднощів.

У рейтингу кращих камінів ви не знайдете моделей з низькою функціональністю. Всі представлені нами варіанти виконують одночасно кілька функцій - обігрівають приміщення, прикрашають інтер'єр, створюють приємну атмосферу для відпочинку біля вогню. Вибираючи топку, звертайте увагу на її додаткові можливості. У деяких печах передбачена для варки поверхня, в інших встановлена ​​автоматика, по-третє - є сучасний теплообмінник і ін.

Печі каміни: топ 10
У рейтинг опалювальних печей для установки на дачі або в приватному будинку увійшли кращі моделі Romotop. Послідовність розташування позицій в рейтингу печей і камінів тривалого горіння не дотримується - вибирайте кращі серед кращих на свій смак.


BELO 3S 01 A - акумуляційна піч-камін з можливістю регулювання потужності (3,0-6,0 кВт) і тристороннім склінням. Висота обладнання становить 157.1 сантиметрів. Це відмінне рішення для опалення приміщень великої площі.
У рейтингу опалювальних печей не обійтися без ще однієї моделі - ALEDO 03. Для виробництва обладнання використаний листовий метал. Потужність печі регулюється, може досягати 8,0 кВт. Висота моделі всього 84 см, що робить її оптимальним вибором для установки в будь-яких приміщеннях.
Кращий вибір для дачі та приватного будинку - ESPERA 03 з теплообмінником. Як і попередній варіант, вона виготовлена ​​з листового металу, але відрізняється наявністю підводу води. Обсяг теплообмінника 28 літрів. Є закривається дров'яної відсік.
У рейтинг ми включили і поворотну піч-камін LAREDO T 04 в пісочному кольорі. Це стильне рішення перетворить інтер'єр, наповнивши його не тільки теплом, але і стилем.
LUANCO N 02 AKUM - акумуляційна піч-камін з каменем. Корпус обертається навколо своєї осі, потужність може досягати 7,4 кВт. Краще рішення для установки в енергоефективних будинках.
RIANO 03 W - пристрій з унікальним запатентованим теплообмінником і захисним охолоджуючим контуром. Верхня частина може бути виконана в металі або камені.
BELORADO 01 - піч з верхнім виводом димоходу. Висота обладнання 121,3 см, потужність варіюється в діапазоні 3,0 - 6,0 кВт.
IRUN N 01 - стильне рішення з рельєфною структурою. Завдяки тонкому корпусу встановити таку топку можна навіть в приміщеннях невеликої площі в енергоефективних будинках.
SORIA N 01 - ще одна модна дизайнерське рішення з високими технічними характеристиками. Ця піч буде актуальна як на дачі, так і в котеджі або в приватному будинку, в заміському клубі або в сауні.
ALPERA F01 - компактне рішення для енергоефективних будинків. Пристрій з можливістю управління подачею повітря. Висота печі всього 99,6 см, а глибина - 31,8 см. Дана модель прикрасить будь-який інтер'єр.
Потужні, стильні, продуктивні печі-каміни з подвійним дожигом - це найсучасніше і ефективне рішення для опалення. Вибирайте ту модель, яка подобається вам, підходить за параметрами, ціною, зовнішнім виглядом. Якщо виникають складнощі у виборі - звертайтеся за допомогою до професійних консультантів Romotop.1000 15.02.2021
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?