Широкоформатні камінні топки і каміни.

Ми досить часто вибираємо те, що популярне, і мода на широкі формати зараз особливо актуальна в сучасному світі в багатьох сферах нашого побуту. Широкоформатні камінні топки на сьогоднішній день завоювали вже левову частку ринку і їх популярність на ринку України продовжує зростати.

Широкоформатний камінна топка

Камінні топки з витягнутим по ширині фасадом найчастіше вибирають для великих кімнат, для того, щоб широкоформатний камін не губився в просторі, а вигідно підкреслював його присутність, заповнюючи приміщення повноцінним відчуттям тепла і затишку. Велика камера згоряння при гарній герметичності і правильної розкладки дров дозволяє отримати очікуваний естетичну насолоду від роботи широкоформатного каміна.

Широкоформатний камін

Топки для широкоформатного каміна відносяться до групи дизайнерських, так як їх вибирають найчастіше не для активної експлуатації, а передусім як елемент інтер'єру. Широкоформатний камінна топка оснащена великою за розміром дверцятами і для зручності експлуатації широкоформатні камінні топки оснащують механізмом відкривання дверцят вгору, який із-за схожості з найдавнішим знаряддям страти, ми називаємо ще "гільйотина".

Купити широкоформатні камінні топки

 (подивитися широкоформатні камінні топки)

Розуміючи купівельний попит, ми раді запропонувати нашим клієнтам чеські широкоформатні камінні топки від компанії ROMOTOP. Асортимент топок з широким, витягнутим по горизонталі, фасадом складається з найбільш популярних на ринку форматів і вибираючи відповідну під певний інтер'єр завжди можна купити вдалу модель за хорошою ціною.

Купити широкоформатні камінні топки ROMOTOP в Україні з заводською гарантією можна в мережі офіційних представників, в салонах - магазинах камінів в містах: Харків, Київ, Дніпро, Хмельницький, Львів, Суми, Тернопіль, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Херсон, Рівне.


1754 23.02.2019
Пов'язані товари
Економія: 14501грн
HEAT 3g L 110.50.01 - конвекційна камінна топка з підйомними дверцятами
Економія: 6688грн
HEAT 3g L 88.50.01 - конвекційна камінна топка з підйомними дверцятами
Економія: 14501грн
HEAT 3g L 88.66.01 - конвекційна камінна топка з підйомними дверцятами
Економія: 20550грн
IMPRESSION 2g l 80.60.01 - камінна топка з подвійним склом, широкоформатна гільйотина, світлий шамот
Економія: 10944грн
IMPRESSION 2g L 93.60.01 - камінна топка з подвійним склом, широкоформатна гільйотина, світлий шамот
Економія: 11856грн
IMPRESSION 2g L 93.60.01 - камінна топка з подвійним склом, широкоформатна гільйотина, темний шамот
Економія: 11248грн
IMPRESSION 2g l 80.60.01 - камінна топка з подвійним склом, широкоформатна гільйотина, темний шамот
0