Широкоформатні камінні топки і каміни | Romotop

Широкоформатні камінні топки і каміни.

Ми досить часто вибираємо те, що популярне, і мода на широкі формати зараз особливо актуальна в сучасному світі в багатьох сферах нашого побуту. Широкоформатні камінні топки на сьогоднішній день завоювали вже левову частку ринку і їх популярність на ринку України продовжує зростати.

Широкоформатна камінна топка


Камінні топки з витягнутим по ширині фасадом найчастіше вибирають для великих кімнат, для того, щоб широкоформатний камін не губився в просторі, а вигідно підкреслював його присутність, заповнюючи приміщення повноцінним відчуттям тепла і затишку. Велика камера згоряння при гарній герметичності і правильної розкладки дров дозволяє отримати очікуваний естетичну насолоду від роботи широкоформатного каміна.

Широкоформатний камін


Топки для широкоформатного каміна відносяться до групи дизайнерських, так як їх вибирають найчастіше не для активної експлуатації, а передусім як елемент інтер'єру. Широкоформатний камінна топка оснащена великою за розміром дверцятами і для зручності експлуатації широкоформатні камінні топки оснащують механізмом відкривання дверцят вгору, який із-за схожості з найдавнішим знаряддям страти, ми називаємо ще "гільйотина".

Купити широкоформатні камінні топки

 (подивитися широкоформатні камінні топки)


Розуміючи купівельний попит, ми раді запропонувати нашим клієнтам чеські широкоформатні камінні топки від компанії ROMOTOP. Асортимент топок з широким, витягнутим по горизонталі, фасадом складається з найбільш популярних на ринку форматів і вибираючи відповідну під певний інтер'єр завжди можна купити вдалу модель за хорошою ціною.


Купити широкоформатні камінні топки ROMOTOP в Україні з заводською гарантією можна в мережі офіційних представників, в салонах - магазинах камінів в містах: Харків, Київ, Дніпро, Хмельницький, Львів, Суми, Тернопіль, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Херсон, Рівне.


4106 23.02.2019
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?