SILENT LIFT-підйомний механізм нового покоління

За роки виробництва камінних топок інженерами - конструкторами компанії ROMOTOP було протестовано кілька різних систем вертикального відкривання дверцят, кожен з яких був по-своєму унікальним і надійним. Тривалий досвід проведення випробувань в тестовій лабораторії, а також прагнення до досконалості і відмовостійкості механізмів підйому дверцята стали основою для створення нового механізму Silent Lift, що в перекладі означає "тихий підйом".

Комфорт експлуатації камінів, в яких встановлені камінні топки з гільйотиною дуже залежить від того, наскільки точно налаштований механізм відкривання (підйому) дверцята і як тихо він працює. Механізми відкривання підйомної дверцята з так званим "доводчиком" досить надійні в більшості випадків, але, їх специфіка примикання до дверної рами в частині нижнього ходу дверцята найчастіше створює додатковий шум. Додатковий шум є наслідком викривлення напрямних, які притягують дверцята до дверної рами, що в таких системах закривання забезпечує герметичне прилягання дверцята топки до рами. Така система і до цього дня користується популярністю в багатьох моделях і є достатньо надійною в більшості випадків. Але, якщо говорити про комфорт експлуатації, то, користувачеві доводиться докладати додаткових зусиль, для того, щоб відкрити дверцята з механізмом доводчика. Це відбувається через те, що спочатку користувачеві необхідно вивести дверцята на вертикальний хід, пройшовши при цьому ділянку напрямних з вигином в їх нижній частині. Так само механізми відкривання дверцят з доводчиком більш вимогливі до періодичного обслуговування, їх досить часто необхідно обробляти термічними мастилами (які йдуть в комплекті з виробом), щоб утримувати деталі механізму в справному стані. 

Секрет комфорту нової системи підйому SILENT LIFT від ROMOTOP полягає в тому, що відсутність викривлення напрямних, по яких відбувається хід дверцята істотно підвищує рівень комфорту. Хід досить важкої дверцята за прямими напрямних стає дуже тихим, а відсутність викривлення в нижній частині збільшує надійність механізму в цілому. Новий механізм SILENT LIFT забезпечує отказоустойчивую роботу дверцята з підйомом і не вимагає сервісу з використанням термічних мастил, що ще більше забезпечує надійність і підвищує комфорт експлуатації каміна в цілому. Секрет надійності механізму SILENT LIFT в його простоті і зносостійкості складових деталей.

Переваги системи підйому дверцят SILENT LIFT від ROMOTOP:

  • легке відкривання і підйом дверцята без особливих зусиль
  • тихий хід дверцята по всій висоті підйому
  • претензійна настройка роликового механізму
  • висока надійність прямих напрямних
  • відсутність необхідності періодичної мастила
  • високий рівень комфорту експлуатації


4051 11.08.2018
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Напишіть до Romotop
×
+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?