Скільки коштує побудувати камін | Romotop

Скільки коштує побудувати камін

Багато хто з вас чули приказку "У страху очі великі". "- І як її можна застосувати до процесу зведення каміна?", - запитаєте ви. А ось вам давно хочеться обзавестися каміном, але мрія так і залишається мрією, тому що не зрозуміло за що хапатися і о котрій все це обійдеться. 

Експерти компанії Ромотоп Україна створили цю статтю, щоб зорієнтувати вас в такому питанні, як зведення каміна і його вартість.

Фактори, що впливають на вартість каміна

Сподіваємося, все розуміють, що отримати точну цифру у відповідь на питання: " Скільки коштує зробити камін ?" практично нереально, так як на остаточну його вартість впливає безліч факторів. Навіть після того, як до вас додому прийде майстер , оцінить фронт робіт і складе кошторис, ви все одно повинні розуміти, що фінальна сума може від неї істотно відрізнятися. Звичайно, найдешевше звести камін самостійно, але чи буде це якісно і довговічне? Ціновий діапазон може починатися з 40 тисяч гривень і завершуватися мільйоном. 

 • Найважливішим фактором цінової політики зведення домашнього вогнища прийнято вважати кваліфікацію майстра (в разі, якщо ви не зважилися побудувати камін самостійно). Адже саме від знань і вміння пічника залежить вартість його роботи, а також справність і довговічність опалювальної конструкції.
 • Якісні матеріали для будівництва, а зокрема цегла для зведення тіла каміна, коштують грошей. У цьому питанні зможе допомогти фахівець, який буде зводити камін. Саме він допоможе правильно вибрати торгову марку і вдало поєднувати вогнетривкий і звичайний цегла. До речі, другий варіант коштує на порядок дешевше першого.
 • Від розміру каміна безпосередньо залежить кількість будівельних матеріалів. Відповідно, чим вогнище більше, тим дорожче він обійдеться.
 • Вище ми згадували про матеріали безпосередньо для будівництва каміна. А адже його ще необхідно облицювати. І в цьому питанні вашої фантазії і гаманцю є де розгулятися. Звичайно, цегляну кладку можна і не ховати, такий зовнішній вигляд каміна неймовірно заощадить ваші кошти. Або ж, в залежності від ваших уподобань, вибрати плитку, кахлі, дерево або камінь.
 • Ціна буде відрізняться через виду і моделі каміна. Тут, так би мовити, на смак і колір ... Можна вибрати економ варіант , золоту середину або унікальний, дизайнерський агрегат - рішення за вами. 

економія

Як побудувати камін в приватному будинку , та щоб ціна не кусається? Звичайно ж спробувати на чомусь заощадити. Ми вже згадували вище, що якщо ви впевнені в своїх силах - можна опустити одну суттєву статтю витрат - роботу . Але не варто забувати, що звести камін - справа непроста, і без знань і досвіду щось довговічне і якісне навряд-чи вийде. 

Від якості матеріалів , самої камінної топки і всіх складових частин каміна (наприклад, димоходу ), залежить, будете ви каміном насолоджуватися, або дратуватися.

Напевно єдине, на чому можна, і навіть варто економити, це обробка фасаду. По-перше, ви можете спробувати самостійно облицювати камін. Асортимент сучасних будівельних ринків вражає різноманітністю жароміцної кахельної плитки (від 50 грн. / Шт розміром 30 * 30 см), а також штучного та натурального каменю . Витративши трохи часу, цілком можна знайти гідне співвідношення ціни і якості будь-яких матеріалів для декорування фасаду вогнища . А по-друге, часто облицювання ніяк не впливає на опалювальні функції камінного устаткування. Основним її завданням є надати каміну такий зовнішнійвид , щоб він гармонійно вжився в інтер'єр приміщення.

 • Облицювання - це завершальний етап, а які ж матеріали і елементи потрібно буде придбати в перебігу процесу зведення каміна?
 • Цемент, щебінь і пісок будуть необхідні під час створення фундаменту для майбутньої конструкції.
 • Про цеглу, який піде на камінну кладку ми вже згадували вище. До нього також потрібен спеціальний клейовий розчин.
 • Залежно від конструкції обраного вами каміна може знадобитися готова топка відкритого або закритого типу (від 8 000 грн.)
 • Прокладаючи димохід, необхідно буде придбати сталеву або керамічну трубу і теплоізоляцію для неї (наприклад, шамотна цегла або мінеральну вату).
 • До завершальним штрихами вже готового каміна можна віднести такі необхідні деталі, як камінна решітка, підставка для дров, щипці, лопатка і т. Д. 

Крім всіх цих матеріалів і роботи , до статті витрат додасться виїзд майстра на будинок і складання проекту майбутнього каміна. 

Камін в квартирі 

Для власників квартир , більшості з яких з тих чи інших причин не доступний повноцінний дров'яний камін, можна використовувати альтернативні варіанти камінного устаткування. 

Це може бути електричний, газовий або камін на біопаливі. Такі моделі продаються в готовому вигляді , гранично прості в установці і експлуатації. 

За допомогою гіпсокартону і, наприклад, штучного каменю , можна самостійно створити стильний портал для електрокаміна , і насолоджуватися атмосферою затишку заміського будинку. Жоден з таких типів камінів не вимагає додаткового місця для зберігання палива (наприклад, дров), що в міській квартирі є істотним плюсом. 

Прочитавши цю статтю, ви і самі прийдете до висновку, що точну відповідь на питання "Скільки коштуватиме будівництво каміна ?" без попередньої оцінки всіх, що впливають на це чинників вам дати ніхто не зможе. Вирішуйте і запрошуйте на будинок фахівця. Він ознайомиться з усіма нюансами, напише список необхідного і приблизно підрахує всі витрати .


3368 04.06.2020
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?