Які бувають сталеві камінні топки від Romotop

Сталеві камінні топки від Romotop

Сталеві камінні топки

Сталеві камінні топки, які представлені в широкому асортименті бренду Romotop розроблялися інженерами компанії з урахуванням сучасних вимог європейських нормативних актів, які встановлюють стандарти ефективності спалювання та екологічної безпеки металевих камінів для навколишнього середовища.


В Україні металеві каміни вже займають суттєву частку ринку і в майбутньому попит на сталеві камінні топки буде тільки рости. Це легко пояснюється перш за все тим, що сам по собі матеріал, з якого виготовлені металеві корпуси камінів дозволяє отримувати практично будь-які формати і розміри, що беззастережно задовольняє купівельний попит.


Ціна на сталеві камінні топки Romotop є одним з важливих конкурентних переваг серед аналогічних за розмірами металевих камінів європейського виробництва. Вартість аналогічних товарів імпортного і навіть вітчизняного виробництва несуттєво відрізняється ціни на металеві каміни бренду Romotop, при незрівнянно вищому якості виробництва, яке забезпечується завдяки тривалому досвіду, якісним матеріалам і високому рівню автоматизації виробничих процесів.


Сталеві камінні топки Romotop пропонуються в декількох окремих серіях і кожен покупець має можливість купити металевий камін, з урахуванням своїх потреб, з огляду на його цільове призначення.


Сталеві камінні топки серії DYNAMIC


(переглянути камінні топки Dynamic)

Сталеві камінні топки ROMOTOP DYNAMIC виготовлені зі спеціального типу стали Cor-Ten і призначені для використання в конвекційних, акумуляційних систем. Металеві каміни з топками ROMOTOP DYNAMIC відрізняються невеликими форматами фасаду, виключно прямим склом і наявністю подвійним або потрійним скла в дверцятах, що зроблено для зменшення передачі тепла через фронтальну частину каміна.


Сталеві камінні топки серії HEAT


(переглянути камінні топки Heat)

Сталеві камінні топки ROMOTOP HEAT відносяться до категорії повітряні камінні топки і призначені для використання в конвекційних облицювання. Металеві каміни з топками ROMOTOP HEAT, завдяки їх великому модельному ряду, який включає моделі як з прямим, так і топки з кутовим склом, дозволяють реалізовувати практично будь-які дизайнерські рішення, серед яких: кутові каміни, каміни тунельного типу, пристінні каміни з прямим склом. Ціни на сталеві камінні топки ROMOTOP HEAT найдоступніші і ця серія топок є найбільш популярною і найбільш продаваною в Україні.


Сталеві камінні топки серії IMPRESSION
(переглянути камінні топки Impression)

Сталеві камінні топки ROMOTOP IMPRESSION - це новинка початку 2019 го року. Моделі камінних топок IMPRESSION втілили в своїх конструкціях всі напрацювання і тривалий досвід виробництва камінів компанією ROMOTOP. Металеві каміни з топками ROMOTOP IMPRESSION відрізняються в першу чергу високими фасадами (60 см) і можливістю замовити камін з чорним або світлим шамотом. Металеві каміни на основі топок серії IMPRESSION призначені для експлуатації як в конвекційних, так і теплоємність камінних облицювання. На даний момент сталеві камінні топки серії IMPRESSION представлені моделями з прямим (подвійне скло) і кутовим (роздільним) стеклами з боковим відкриванням дверцят, а так само моделями топок з гільйотиною (підйомний механізм). З огляду на досвід і динаміку розвитку ROMOTOP в недалекому майбутньому ми очікуємо розширення цієї лінійки, і очікуємо побачити металеві каміни IMPRESSION і в інших розмірах і конфігураціях фасадів.

Купити металевий камін ROMOTOP в Україні із заводською гарантією можна в мережі офіційних представників, в салонах - магазинах камінів в містах: Харків, Київ, Дніпро, Хмельницький, Львів, Суми, Тернопіль, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Івано- Франківськ, Херсон, Рівне.


3700 01.02.2019
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?