Купити піч або камін з ПДВ

Камін - це свого роду візитна картка будинку. Він здатний підкреслити смак і статус власників. Крім створення в кімнаті затишній атмосфери, камін може обігріти то приміщення, в якому розташований, або весь будинок , в залежності від його характеристик . 

Піч - це цікава і самобутня різновид камінного обладнання, яка крім опалення і естетичного задоволення, здатна приготувати їжу. 

Замислюючись про покупку печі або каміна, ми в першу чергу занурюємося в інтернет-простір, щоб отримати інформацію про вартість таких виробів. 

Що таке ПДВ

Люди, що працюють в торгівлі, а зокрема менеджери, періодично чують питання від покупців: "А чому так дорого?" Так ось, відповіддю на подібне питання може послужити пояснення процесу ціноутворення. 

Розшифровка абревіатури ПДВ звучить так - податок на додану вартість. Цей податок в бюджет держави є не прямим, як, наприклад, податок на виручку або прибуток, а непрямим. На даний момент в Україні його процентна ставка становить 20%. 

У випадку з ПДВ, магазин виступає посередником між покупцем і державою. Погодьтеся, що кожна людина, що поважає закон , і хто хоче процвітання своїй країні, зобов'язаний платити податки . Так ось, наважуючись купити камін з ПДВ , а у всіх офіційних магазинах він вже включений у вартість товару, ви робите свій внесок в український бюджет.

Як розраховується ПДВ

Давайте розглянемо один невеличкий приклад, який прояснить, як відбувається оплата ПДВ. 

Купуючи піч або камін у офіційного магазину, покупець платить ПДВ у вартості товару, а цей самий магазин (його бухгалтерія ), зобов'язаний перерахувати отриманий ПДВ в бюджет держави. Магазин же, в свою чергу, купив камін у виробника, також заплативши при цьому ПДВ в ціні виробу. Сума ПДВ, яку підприємець заплатив постачальнику, називається його податковим кредитом (цю суму держава повинна повернути). А продавши камін кінцевого споживача, заклавши при цьому в ціну новий ПДВ, продавець набуває податкове зобов'язання заплатити отриманий ПДВ в бюджет. З податкового кредиту, підприємець, або його бухгалтер, Вираховують суму податкового зобов'язання, а вийшов залишок перераховують за допомогою банку в бюджет. Фірма отримує від покупця свої гроші, і гроші для держави. Це особливість всіх непрямих податків. Податком обкладається лише додана вартість.

 Як ми вже згадували вище, ставка ПДВ в Україні на 2020 рік становить 20%. Це означає, що якщо ми хочемо дізнатися розмір ПДВ, потрібно від суми, яку продавець хоче отримати за свій товар, вирахувати 20%, і додати отриманий результат до вартості товару. Це і буде кінцева ціна для покупця.

Так чому ж краще купити піч з ПДВ у офіційних дистриб'юторів, а я пошукаю щось дешевше, але грубо кажучи, з-під поли? Та тому, що кожен покупець, особливо купуючи таке серйозне виріб, як камін або піч, хоче мати гарантію, що цей пристрій прослужить вірою і правдою жоден десяток років. А це зможе забезпечити тільки офіційно зареєстроване підприємство, яка сплачує в казну податки . 

До того ж, кожен, поважаючий себе магазин з продажу камінного обладнання, створює всі умови для улюблених клієнтів . Це може бути і безкоштовна консультація , і виїзд майстра на будинок , і додаткова знижка , і доставка , і установка камінного устаткування. 

Тобто, заплативши ПДВ, натомість ви отримуєте приємні бонуси, і виріб вищого якості з гарантією. Пролістнутв каталог інтернет-магазину або прийшовши в салон, ви легко, не втрачаючи часу, виберіть варіант каміна на свій смак. 

Прийнявши рішення купити камін, ви в короткий термін обзаведетеся справжнім, затишним вогнищем , який подарує вашому дому неймовірно теплу атмосферу, з таємничим мерехтінням вогню і потріскуванням дерева в топці.


1265 01.06.2020
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Напишіть до Romotop
×
+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?