Свобода вибору: камінні печі і топки ROMOTOP | Romotop

Свобода вибору: камінні печі і топки ROMOTOP.

Кожен раз, коли у нас виникає потреба, ми підключаємо наші ресурси і починаємо пошук рішення, яке максимально задовольнить наші очікування. Так, ми зважуємо «за» і «проти» виходячи з наших можливостей, але, в цілому поняття вибору виникає тоді, коли ми дійсно вибираємо самі і нам є з чого вибирати, враховуючи, в тому числі і наші можливості. На перший погляд може здатися, що ми просто можемо загубитися в асортименті, який нам пропонує ринок. Ми дивимося Інтернет, беремо в руки каталоги різних фірм і думаємо над тим, як би не помилитися і вибрати з цієї маси краще за прийнятною нам ціні J. Зазвичай наш вибір відбувається в двомірної системі координат т.зв. «Ціна / якість» і найчастіше саме тут ми шукаємо оптимальне для себе співвідношення.

Однак, при детальному вивченні питання в процесі пошуку ми часто приходимо до того, що велика частина з того, що нам пропонують, не те що б не відповідає нашим очікуванням, а лише є бажанням продавця видати бажане за дійсне. Тому тут сміливо можна дати одну невелику рекомендацію - піддавайте сумнівам все почуте, задавайте прямі питання, які безпосередньо і детально відображають вашу потребу, і в такому випадку, швидше за все ви отримаєте бажаний результат, який буде відповідати вашим очікуванням і не принесе розчарувань про витрачений час і витрачені кошти.

Заснована в 1992 році чеська компанія ROMOTOP відноситься до числа європейських лідерів з виробництва печей і камінних топок і є однією з найбільших серед них. Асортимент продукції, який пропонує цей бренд, заслуговує на увагу з боку покупців і на сьогоднішній день це вже більше 50 моделей топок для камінів, а так само більше 120 варіацій сучасних камінних печей! ROMOTOP є компанією - новатором, яка створює абсолютно нові продукти із застосуванням власних сучасних розробок спрямованих на ефективність, надійність і безпеку для користувача. Але не тільки широкий асортимент, якість і ефективність мають значення і привертають увагу покупців. Важливо ще й те, що продукція, яку виробляє ROMOTOP, представлена ​​в різних цінових категоріях, що, безумовно, дозволяє в певній мірі враховувати і купівельну спроможність.

Камінні топки, які виробляє ROMOTOP, представлені в двох серіях (DYNAMIC і HEAT), кожна з яких має своє функціональне призначення і виконує певні завдання. Виходячи з потреб, під які ви вибираєте собі топку, є можливість вибрати продукт, який оптимально буде відповідати вашим запитам. Крім цього, асортимент топок ROMOTOP представлений відразу в декількох цінових нішах, що при виборі дозволяє враховувати так само і ваші фінансові можливості, а в наш час це не останній аргумент. 

Усі топки для камінів ROMOTOP виготовлені з високим рівнем автоматизації виробничих процесів, що дозволяє досягти максимальної точності і мінімізувати так званий «людський фактор», що в свою чергу позитивно позначається на якості і надійності будь-якого продукту, який ROMOTOP пропонує своїм покупцям. Інноваційні рішення, інтегровані в продукцію, дозволяють досягти високих показників ефективності роботи топок. Великий асортимент додаткових опцій, акумуляції, а так само різних монтажних рамок позитивно виділяють топки для камінів ROMOTOP в середовищі конкурентних пропозицій.

Камінні печі, вироблені ROMOTOP - це просто величезний вибір моделей і варіантів їх обробки! Поєднання такого розмаїття форм і відтінків, представлених в різних цінових нішах, пропонує практично необмежені можливості для вибору. Адже тут можна знайти як сталеві моделі в стилі «хай-тек» для сучасних інтер'єрів, так і вибрати більш класичні форми в різних облицювання!

Серед безлічі моделей найбільшою популярністю користуються печі-каміни з облицюванням з кераміки, яка, до слова, доступна в 30-ти відтінках глазурі, що виразно дає переваги для свободи вибору з урахуванням побажань покупця. Кераміка здавна визнана одним з кращих матеріалів для печей і камінів і практичність її використання в цій сфері доведена віковим досвідом. Крім усього, це ще й досить теплоємність матеріал, який збільшує час охолодження печі і продовжує обігрів кімнати. Для цінителів природних матеріалів ROMOTOP так само пропонує на вибір натуральний камінь - талькохлорит або піщаник. Кожен раз замовляючи камінну піч в природному камені ви отримуєте унікальний, створений природою малюнок, який навряд чи де ще повториться.

Постійно зростаючий в Україні попит на альтернативні джерела опалення стрімко збільшує і інтерес до чеської бренду ROMOTOP. Це мотивує нас прагнути бути кращими в співвідношенні «ціна / якість» і навіть з огляду на великий асортимент і можливості для вибору пропонувати чесні ціни. Розвиваючи офіційну дилерську мережу, ми вибираємо тільки відповідальних і надійних партнерів, які відповідально і професійно підходять до вирішення будь-яких завдань і, що не менш важливо - забезпечують повний цикл послуг і необхідний сервіс.


2611 19.03.2018
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?