TIMPEX - один з європейських лідерів у виробництві автоматики для камінів і печей. Обираючи TIMPEX ви інвестуєте в комфорт і стабільність роботи вашого каміна.

TIMPEX - автоматика для камінів і печей

Чому варто викиристовувати автоматику для камінів та печей від чеського виробника TIMPEX

 


 

 

 


тому що це КОМФОРТНО

 

У процесі експлуатації каміна кожного разу є потреба підкладати дрова, відкривати заслінку подачі повітря для розпалу нової порції дров, регулювати горіння після розпалу. Так, дрова поки що неможливо автоматизувати :) Але, гарна новина у тому, що з автоматикою для камінів від TIMPEX ви матимете більше вільного часу, бо всі регулювання режимів роботи каміна автоматично виконуються за правильним алгоритмом без потреби вашої участі.

 

тому що це ЗВИЧНО

 

Ми живемо у час, коли смартфон є в кожного і тому TIMPEX розробляє власні програмні продукти, які можна інсталювати на мобільні пристрої (iOS та Android). Зручні у використанні та дуже прості у сприйнятті застосунки TIMPEX для автоматики серії ECO та SMART вчасно сигналізують на мобільний телефон про необхідність додати нову порцію дров, а також відображують поточний перебіг горіння.

 

тому що це СУЧАСНО

 

Ми любимо сучасні рішення, які додають комфорту до нашого життя.  Завдяки підтримці найпопулярнішого серед виробників систем «розумний будинок» протоколу MODBUS TCP будь-який комплект автоматики для камінів та печей від TIMPEX може бути підключений до центральної консолі і необхідні дані про роботу вашого каміна будуть відображуватися у єдиному застосунку управління системами комфорту вашого будинку.

 

тому що це ОХАЙНО

 

Комплект автоматики від TIMPEX спроектований таким чином, щоб не шкодити дизайну екстер’єру каміна та інтер’єру приміщення. Мало кому подобаються достатньо громіздкі панелі управління, якими користуються лише 1 раз для налаштування. Автоматика для камінних топок серії ECO та SMART має зовнішній LED-дисплей, що йде у комплекті поставки, який виконує лише функцію індикації і не є обов'язковим для встановлення. Тобто з TIMPEX ніхто окрім вас не знатиме, що горінням керує електроніка :)

 

тому що це ВИГІДНО

 

Постійне використання печі чи каміну у комплекті з автоматикою від TIMPEX дозволяє заощаджувати до 30% деревини. Адже вартість нормальних сухих (до 20% вологості) дров щороку зростає і вже навіть на сьогоднішній день 1 м. куб. коштує від 3000 грн і більше. У середньому на 1 сезон потрібно 5-7 м. куб., а це означає, що середня економія за рік складає ~6000 грн

 

тому що це НАДІЙНО

 

Компанія TIMPEX spol. s r.o. займається виробництвом систем автоматичного управління горінням з 2003 прку, експортує товари до 7 країн ЄС і використовує лише якісні, та перевірені комплектуючі і матеріали. Сервоприводи, які встановлені на заслінках мають ресурс у 200 000 положень відкривання / закриття клапану.

 

тому що це ЕФЕКТИВНО

 

Алгоритми програмного забезпечення, що записано у блок управління автоматики від TIMPEX побудовані на основі досягнення максимальної ефективності у роботі печі чи каміну. Положення заслінки керується таким чином, щоб подавати лише необхідну кількість кисню, яка забезпечує оптимальну температуру горіння для найбільш ефективного спалювання деревини.

 

тому що це ПРОСТО

 

Встановлювати автоматику для печей та камінів від TIMPEX дуже просто. Адже роз’єми на блоку управління та штекери на кабелях від датчиків та аксесуарів позначені відповідними кольорами і їх підключення займає всього декілька хвилин. А моделі автоматики для печей ECO10 взагалі може підключити навіть непідготовлений користувач, адже у комплекті є всі необхідні комплектуючі і детальна інструкція. 

 

тому що це БЕЗПЕЧНО

 

Завдяки правильним алгоритмам управління процесом горіння, що забезпечуються автоматикою від TIMPEX ваша піч чи камін захищені від перегріву, а це означає – зниження ризиків виходу з ладу і більший термін справної експлуатації.

 

тому що це ЕКОЛОГІЧНО

 

Ефективне спалювання деревини у правильному режимі горіння не лише відчутно економить деревину і зберігає ліс, як відновне джерело тепла та кисню, а й також суттєво знижує шкідливі викиди продуктів згоряння і твердих частин у атмосферу, що сприятливо впливає на наше навколишнє середовище.
 

 


1030 17.07.2021
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?