+380981531133

(Пн-Пт 10:00-18:00)

Камінні топки

Камінні топки

Інтернет-магазин Romotop-ukraine представляє до Вашої уваги широку лінійку камінних топок чеської компанії Romotop, який ідеально підійдуть для облаштування опалення у квартирі, заміському будинку, дачі,крім цього у нас на сайті Ви можете знайті необхідні Вам аксесуари до камінних топок, печей, дизайнерських і кахельних камінів і не тільки.

Кожен з нас прагне облаштувати свій будинок за останім словом техніки, і опалення в цьому облаштуванні відіграє важливу роль,особливо якщо перед Вами стоїть завдання побудувати ефективну, економічну та сучасну систему опалення каміном. Ввопросах опалення чеська компанія Ромотоп слід за світовими тенденціями итехнологиями енергозбереження, впроваджуючи на виробництві камінів, камінних топокновые інноваційні технології спрямовані на підвищення ККД, енергоефективності,енергозбереження та зменшення витрат на паливо.

Камінні топки Romotop – якісні чеські каміни

Актуальний девіз для камінних топок чеської фірми Romotop.Асортимент продукції компанії Romotop швидко розширюється, і сьогодні фирмаизвестна як один з провідних виробників печей, камінних топок, каминныхпечей і аксесуарів. Високим підтвердженням якості камінних топок і каминовRomotop є їх популярність серед українських покупців. Висока качествоматериалов, високий ККД, яскравий і сучасний дизайн також сприяє ихпопулярности. Офіційна гарантія та сервісне обслуговування від производителякаминных камінних топок і печей.

Камінні топки: цінителів затишного будинку

Основою будь-якого каміна є топка для каміна, поэтомутопка для каміна повинна відповідати багатьом вимогам, починаючи отбезопасности експлуатації і закінчуючи високою енергоефективністю иэкономичностью у витраті палива. Саме тому ми зупинили свій вибір на каминныхтопках чеської компанії Ромотоп, які відповідають всім вимогам до планебезопасности і економічності, мають європейські сертифікати відповідності иофициальную гарантію від виробника. Підтвердження того схвальні отзывыпокупателей, купили камінні топки Ромотоп, які можна знайте на просторахИнтернет.

КАМІННІ ТОПКИ ROMOTOP - ВИСОКА ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Якщо Ви вирішили придбати камінну топку фірми Ромотоп – Ві неошиблись у виборі і не пошкодуєте ні цента з витрачених грошей. Всі каминныетопки представлені у нас на сайті мають європейські сертифікати якості,що відповідають сучасним вимогам пожежобезпеки, виготовляються извысококачественного чавуну і висококласної вуглецевої сталі, котораяспокойно витримує високі температури і різкі перепади температури, чемусвидетельствует - офіційна гарантія від заводу виробника.

Купити топку для каміна Romotop

Камінна топка – основна функціональна частина каміна, в якій здійснюється процес спалювання твердого палива. Класичні каминыранее оснащувалися відкритою топкою, що було суттєвим недостаткомклассического каміна, так як обігрів приміщення у такий конструкцииосуществлялся тільки під час горіння твердого палива, а велика частина теплауходила в димохід каміна. Сучасні ж камінні топки представляють собойусовершенствованные опалювальні прилади з такими конструктивнымиособенностями: Топки для камінів Romotop є закритими, так як снабжаютсястеклянными дверками. Ця особливість конструкції дозволила підвищити иэнергоэффективность камінних топок Romotop; Камінні топки Romotop оснащенысистемой вторинного допалювання. Це дозволяє спалювати не тільки тверде паливо, а й виділяються в процесі згоряння пічні гази.

 Romotop пропонує своїм клієнтам камінні топки з водянымконтуром. Завдяки тому, що простір між подвійними стінками камерызаполняется теплоносієм, такі камінні топки можна підключити до системеводяного опалення та забезпечуваті приміщення гарячою водою.

Усі камінні топки Romotop дозволяють контролювати процессгорения, з допомогою регулятора, змінюючи швидкість повітряного потоку. Ві запростосможете швидко обігріти будь-яке приміщення просто збільшивши надходження повітря в топкеили ж навпаки, зменшити його, щоб камінна топка перейшла в режимдлительного горіння. Камінні топки Romotop, які представлені на нашемсайте будуть не тільки прикрасою вітальні, спальні будинку, квартири або дачі, а й стануть дуже ефективним і економічним рішенням для опалення.

Купити топку для каміна Ромотоп за прийнятними цінами в Україні

Лише у нас на сайті romotop-ukraine.com.ua Ви можете купити камінні топки Romotop від офіційного представника Ромотоп в Україні,отримати кваліфіковану підтримку фахівців, офіційну гарантію отчешского виробника топок і камінів Romotop, технічну підтримку та допомога експлуатації та налаштування камінної топки Romotop.

містах України, таких як Суми, Київ, Запоріжжя, Луцьк, Дніпро, Кропивницький,Івано-Франківськ, Львів, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Рівне,Чернівці, Харків, Полтава, Чернігів, Ужгород, Мукачево, Миколаїв, Тернопіль,Кривий Ріг, Бердянськ, кам'янець-Подільський, Буковина.Економія: 160€
DYNAMIC 2g 35.46.01 - камінна топка, подвійне скло
Економія: 190€
DYNAMIC 2G 44.55.01 - камінна топка пряма, подвійне скло
Економія: 190€
DYNAMIC 2G 44.55.13 - камінна топка пряма, потрійне скло
Економія: 210€
DYNAMIC 2G 66.50.01 - камінна топка пряма, подвійне скло
Економія: 210€
DYNAMIC 2G 66.50.13 - камінна топка пряма, потрійне скло
Економія: 190€
DYNAMIC B2G 35.46.01 - камінна топка, подвійне скло, заднє завантаження
Економія: 240€
DYNAMIC B2G 66.50.01 - камінна топка пряма, заднє завантаження, подвійне скло
Економія: 240€
DYNAMIC B2G 66.50.13 - камінна топка пряма, заднє завантаження, потрійне скло
Економія: 180€
DYNAMIC KV 025 N01 - пічна топка, подвійне скло
Економія: 390€
Новинка
DYNAMIC KV 025 W02 BD - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло, заднє завантаження
Економія: 340€
Новинка
DYNAMIC W 2g 66.50.01 P - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло
Економія: 110€
HEAT 2g 42.50.01 - камінна топка пряма
HEAT 2g 42.50.01 - камінна топка пряма
42х50 см 5 Квт

1150€ 1040€

Економія: 110€
HEAT 2g 59.44.13 - камінна топка пряма
HEAT 2g 59.44.13 - камінна топка пряма
42х50 см 4,8 кВт

1120€ 1010€

Економія: 120€
HEAT 2g 59.50.01 - камінна топка пряма
HEAT 2g 59.50.01 - камінна топка пряма
59х50 см 7 кВТ

1270€ 1150€

Економія: 120€
HEAT 2g 59.50.13 - камінна топка пряма
HEAT 2g 59.50.13 - камінна топка пряма
59х50 см 4,8 кВт

1130€ 1010€

Показано з 1 по 15 із 109 (8 сторінок)
×

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА ПОКУПЦІВ ПОШИРЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА ОФІЦІЙНИЙ ТОВАР


Шановний відвідувач сайту офіційного дистриб'ютора ROMOTOP, HEIN, STORCH в Україні,


Повідомляємо Вас, що гарантійні зобов'язання фірми-виробника ROMOTOP spol. s r.o., а разом з тим і професійна сервісна та післягарантійна підтримка клієнтів в Україні діє виключно у випадках придбання офіційного товару через мережу офіційних продавців в Україні.


Ознайомитися зі списком офіційних продавців і звернутися до найближчого до Вас представника Ви можете за цим посиланням: https://romotop-ukraine.com.ua/ru/dealers


ПЕРЕВАГИ ПРИДБАННЯ ТОВАРУ У ОФІЦІЙНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ

  • оригінальна гарантія фірми-виробника на ринку України
  • актуальний асортимент обладнання і опцій
  • доступ до замовлення оригінальних запасних частин
  • кваліфікована консультація у виборі обладнання
  • професійний правильний монтаж
  • кваліфікований сервіс з післягарантійним обслуговуванням

При виникненні питань щодо експлуатації та обслуговування або потреби в запасних частинах будь ласка, звертайтесь до Вашого продавцю з наданням даних щодо ідентифікації продукту.

0