Камінні топки

Камінні топки

Інтернет-магазин Romotop-ukraine представляє до Вашої уваги широку лінійку камінних топок чеської компанії Romotop, який ідеально підійдуть для облаштування опалення у квартирі, заміському будинку, дачі,крім цього у нас на сайті Ви можете знайті необхідні Вам аксесуари до камінних топок, печей, дизайнерських і кахельних камінів і не тільки. Кожен з нас прагне облаштувати свій будинок за останім словом техніки, і опалення в цьому облаштуванні відіграє важливу роль,особливо якщо перед Вами стоїть завдання побудувати ефективну, економічну та сучасну систему опалення каміном. В питаннях опалення чеська компанія Ромотоп слід за світовими тенденціями та технологіям енергозбереження, впроваджуючи на виробництві камінів, камінних топок нові інноваційні технології спрямовані на підвищення ККД, енергоефективності,енергозбереження та зменшення витрат на паливо.


Камінні топки Romotop – якісні чеські каміни

Актуальний девіз для камінних топок чеської фірми Romotop.Асортимент продукції компанії Romotop швидко розширюється, і сьогодні фирмаизвестна як один з провідних виробників печей, камінних топок, каминних печей і аксесуарів. Високим підтвердженням якості камінних топок і камінів Romotop є їх популярність серед українських покупців. Висока якість матеріалів , високий ККД, яскравий і сучасний дизайн також сприяє ихпопулярности. Офіційна гарантія та сервісне обслуговування від виробника камінних камінних топок і печей.


Камінні топки: цінителів затишного будинку

Основою будь-якого каміна є топка для каміна, тому топка для каміна повинна відповідати багатьом вимогам, починаючи отбезопасности експлуатації і закінчуючи високою енергоефективністю иэкономичностью у витраті палива. Саме тому ми зупинили свій вибір на камінних топках чеської компанії Ромотоп, які відповідають всім вимогам до безопеки  і економічності, мають європейські сертифікати відповідності иофициальную гарантію від виробника. Підтвердження того схвальні відгуки покупців ,  які купили камінні топки Ромотоп.


Якщо Ви вирішили придбати камінну топку фірми Ромотоп – Ви непошкодуєте у виборі і не пошкодуєте ні цента з витрачених грошей. Всі кахельні каміни представлені у нас на сайті мають європейські сертифікати якості,що відповідають сучасним вимогам пожежобезпеки, виготовляються з високоякісного чавуну і висококласної вуглецевої сталі, котора спокійно витримує високі температури і різкі перепади температури, чемусвидетельствует - офіційна гарантія від заводу виробника.


Камінна топка – основна функціональна частина каміна, в якій здійснюється процес спалювання твердого палива. Класичні каминыранее оснащувалися відкритою топкою, що було суттєвим недостатком класичного каміна, так як обігрів приміщення у такий конструкцииосуществлялся тільки під час горіння твердого палива, а велика частина теплауходила в димохід каміна. Сучасні ж камінні топки представляють собой удосконалені опалювальні прилади з такими конструктивними особливостями: Топки для камінів Romotop є закритими, так як снабжаютсястеклянными дверками. Ця особливість конструкції дозволила підвищити иэнергоэффективность камінних топок Romotop; Кахельні каміни (high-tech) Romotop оснащєнні сучасною системою  вторинного допалювання. Це дозволяє спалювати не тільки тверде паливо, а й виділяються в процесі згоряння пічні гази. Romotop пропонує своїм клієнтам камінні топки з водяним контуром. Завдяки тому, що простір між подвійними стінками камери заповнюється такі камінні топки можна підключити до системеводяного опалення та забезпечуваті приміщення гарячою водою. Усі теплоємні каміни Romotop дозволяють контролювати процессгорения, з допомогою регулятора, змінюючи швидкість повітряного потоку. Ві запростосможете швидко обігріти будь-яке приміщення просто збільшивши надходження повітря в топкеили ж навпаки, зменшити його, щоб камінна топка перейшла в режим тривалого горіння. Камінні топки Romotop, які представлені на нашем сайті будуть не тільки прикрасою вітальні, спальні будинку, квартири або дачі, а й стануть дуже ефективним і економічним рішенням для опалення.


Топка для каміна Ромотоп за прийнятними цінами в Україні

Лише у нас на сайті romotop-ukraine.com.ua Ви можете купити камінні топки Romotop та каміни Neokeram від офіційного представника Ромотоп в Україні,отримати кваліфіковану підтримку фахівців, офіційну гарантію від чешського виробника топок і камінів Romotop, технічну підтримку та допомогу в  експлуатації та налаштування камінних топки Romotop. Топки для камінів можна купити в  таких містах України: Суми, Київ, Запоріжжя, Луцьк, Дніпро, Кропивницький,Івано-Франківськ, Львів, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Рівне,Чернівці, Харків, Полтава, Чернігів, Ужгород, Мукачево, Миколаїв, Тернопіль,Кривий Ріг, Бердянськ, кам'янець-Подільський, Буковина у офіційних представників Romotop в Україні.Економія: 2691грн
BASIC 2g 59.50.01 - камінна топка пряма
BASIC 2g 59.50.01 - камінна топка пряма
59х50 см 7 кВТ

Ціна: 30797грн 28106грн

Відгуки (0)

Економія: 2990грн
BASIC 2g 70.44.01 - камінна топка пряма
BASIC 2g 70.44.01 - камінна топка пряма
70х44 см 9,3 кВт

Ціна: 31694грн 28704грн

Відгуки (0)

Економія: 2990грн
BASIC 2g 70.50.01 - камінна топка пряма
BASIC 2g 70.50.01 - камінна топка пряма
70х50 см 9,3 кВт

Ціна: 32591грн 29601грн

Відгуки (0)

Економія: 3588грн
BASIC L 2g S 70.44.33.23 - камінна топка кутова лівостороння з роздільним склом
Економія: 3588грн
BASIC R 2g S 70.44.33.23 - камінна топка кутова правостороння з роздільним склом
Економія: 4186грн
DYNAMIC 2g 35.46.01 - камінна топка, подвійне скло
Економія: 5083грн
DYNAMIC 2G 44.55.01 - камінна топка пряма, подвійне скло
Економія: 5083грн
DYNAMIC 2G 44.55.13 - камінна топка пряма, потрійне скло
Економія: 5681грн
DYNAMIC 2G 66.50.01 - камінна топка пряма, подвійне скло
Економія: 5681грн
DYNAMIC 2G 66.50.13 - камінна топка пряма, потрійне скло
Економія: 5681грн
DYNAMIC B2G 35.46.01 - камінна топка, подвійне скло, заднє завантаження
Економія: 6578грн
DYNAMIC B2G 66.50.01 - камінна топка пряма, заднє завантаження, подвійне скло
Економія: 6578грн
DYNAMIC B2G 66.50.13 - камінна топка пряма, заднє завантаження, потрійне скло
Економія: 10764грн
DYNAMIC KV 025 W02 BD - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло, заднє завантаження
Економія: 9269грн
DYNAMIC W 2g 66.50.01 P - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло
Показано з 1 по 15 із 113 (8 сторінок)
0