Каміни - топки з водяним контуром

Каміни - топки з водяним контуром

Камін з водяним контуром: переваги, особливості та принцип роботи пристрою

Конструкція каміна з водяною сорочкою являє собою сукупність елементів традиційного каміна і твердопаливного котла. Головна відмінність такого обладнання для опалення приміщень від аналогів з повітряним принципом дії - підключення печі до системи водопостачання, завдяки чому у власників джерела тепла з'являється можливість здійснити приєднання каміна до радіаторів.

Також як і звичайний варіант, камін топка з використанням водяного контуру встановлюється в кімнаті, служить прикрасою інтер'єру і гріє повітря як в самому приміщенні, так і в інших частинах будівлі. Працює пристрій на паливних брикетах, дровах, колодах або іншому твердому паливі.

Камінна топка для опалення та нагріву води: моделі з водяним контуром

Як і стандартні моделі з розводкою каналів воздуховода, каміни топки з водяним контуром і двосторонні каміни мають високий коефіцієнт ефективності. Металевий корпус обладнання проводиться з сталевого сплаву, що істотно підвищує міцність і надійність каміна.
Робота пристрою заснована на здатності відкритого вогню в камері нагрівати навколишнє атмосферу. Вода, що циркулює в трубах контуру, нагрівається і надходить в систему опалення котеджу. Причому, весь цей процес не займає багато часу.

На відміну від газового опалення, топка для кімнатного каміна з водяним контуром, володіє декількома перевагами:

  • - дозволяє істотно економити на оплаті комунальних послуг - нагрів води відбувається без додаткових витрат (єдині витрати - покупка палива);
  • - працює безперебійно і не залежить від зовнішніх умов - тиску газу в трубі, його поставок і якості.
  • - єдиний мінус камінів з водяним контуром - для того, щоб купити модель, доведеться витратитися. Коштують такі пристрої недешево.

Важливо скористатися допомогою професіоналів при установці і підключенні каміна. При вже наявної розведення системи опалення монтажникам необхідно буде продумати план додаткових комунікацій і внести зміни. Набагато дешевше купити камін топку ще на етапі будівництва будинку.

Продаж онлайн камінних топок з водяним контуром

Де найкраще купити хороший і недорогий варіант каміна топки з водяною сорочкою? В інтернет-магазині Romotop ви знайдете сучасні рішення для опалення приватних домогосподарств, в тому числі великий вибір водяних камінів і печей камінів в камені. Такі товари представлені в широкому асортименті і відрізняються між собою:

  • - зовнішнім виглядом;
  • - потужністю;
  • - типом підключення.

Каміни можуть відрізнятися типом використовуваного скла - пряме, панорамне або у формі призми. Залежно від площі опалювального приміщення ви можете підібрати пристрій з оптимальною потужністю. Не менш важливо врахувати специфіку підключення обладнання. При необхідності зверніться за допомогою до консультантів маркету - ми надамо всю інформацію про кожну цікавить вас моделі.

Купити камін з водяним контуром і аксесуари для печей ми пропонуємо онлайн. Представництва компанії є у ​​всіх великих містах України, а доставка здійснюється по всій країні.

Камінні топки з водяним контуром - це камінні топки, корпус яких вбудований водяний теплообмінник (Також рекомендуємо вам аксессуари для печей). Відмітний принцип їх роботи у тому, що їх первинне призначення - нагрівати воду. Водяні камінні топки вигідні тим, що за допомогою автоматики їх можна підключати до системи опалення. Камінні топки з теплообмінником від Romotop призначені для закритих опалювальних систем і відрізняються високою ефективністю також як і двусторонні каміни та дизайнерські каміни.

Ціна на камінні топки з водяним контуром або піч камін в камені може бути абсолютно різна і залежить в першу чергу від розміру, а так само варіанти виконання. Купити водяні камінні топки можна в Україні у всіх обласних центрах. Наші офіційні дилери представлені в містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Херсон, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Миколаїв, Чернігів, Вінниця, Ужгород, Бердянськ, Мукачево.Економія: 11988грн
DYNAMIC KV 025 W02 BD - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло, заднє завантаження
DYNAMIC KV 025 W02 BD - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло, заднє завантаження
Розмір фасаду: 66х50 см Номінальна потужність: 12 кВт Регульована потужність: 6,0-15,6 кВт
131535грн 119547грн
Економія: 10323грн
DYNAMIC W 2g 66.50.01 P - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло
DYNAMIC W 2g 66.50.01 P - камінна топка з теплообмінником, потрійне скло
Розмір фасаду: 66х50 см Номінальна потужність: 11.6 кВт Регульована потужність: 6,0-16,0 кВт
113220грн 102897грн
Економія: 5994грн
HEAT W 2g 59.50.01 - камінна топка з теплообмінником, пряме скло
HEAT W 2g 59.50.01 - камінна топка з теплообмінником, пряме скло
Розмір фасаду: 59х50 см Номінальна потужність: 13 кВт Регульована потужність: 7,0-17,0 кВт
67599грн 61605грн
Економія: 6993грн
HEAT W 2g 70.50.01 - камінна топка з теплообмінником, пряме скло
HEAT W 2g 70.50.01 - камінна топка з теплообмінником, пряме скло
Розмір фасаду: 70х50 см Номінальна потужність: 14,5 кВт Регульована потужність: 7,0-17,0 кВт
77256грн 70263грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
0