+380981531133

(Пн-Пт 10:00-18:00)

Тунельні камінні топки

Тунельні камінні топки

Тунельні камінні топки

Тунельні камінні топки оснащені двома оглядовими склом, які розміщені на протилежних сторони фасаду. Топки з двома фасадами, так їх ще називають, найчастіше вибирають для центральної установки, що дозволяє виконати зонування великої кімнати і підкреслити особливість інтер'єру єру. Каміни двосторонні користуються частим попитом, потім їх асортимент не дуже великий та подань лише кількома моделями топок з двома фасадами.

Ціна на тунельні камінні топки може бути абсолютно різна і залежить в першу чергу від розміру, а так само варіанти виконання. Купити топки з двома фасадами можна в Україні у всіх обласних центрах. Наші офіційні дилери представлені в містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Херсон, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Миколаїв, Чернігів, Вінниця, Ужгород, Бердянськ, Мукачево.Економія: 190€
HEAT T 2g 70.50.01 - камінна топка тунельна
Економія: 440€
HEAT T 3g L 88.50.01 - конвекційна тунельна камінна топка з підйомними дверима
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
×

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА ПОКУПЦІВ ПОШИРЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА ОФІЦІЙНИЙ ТОВАР


Шановний відвідувач сайту офіційного дистриб'ютора ROMOTOP, HEIN, STORCH в Україні,


Повідомляємо Вас, що гарантійні зобов'язання фірми-виробника ROMOTOP spol. s r.o., а разом з тим і професійна сервісна та післягарантійна підтримка клієнтів в Україні діє виключно у випадках придбання офіційного товару через мережу офіційних продавців в Україні.


Ознайомитися зі списком офіційних продавців і звернутися до найближчого до Вас представника Ви можете за цим посиланням: https://romotop-ukraine.com.ua/ru/dealers


ПЕРЕВАГИ ПРИДБАННЯ ТОВАРУ У ОФІЦІЙНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ

  • оригінальна гарантія фірми-виробника на ринку України
  • актуальний асортимент обладнання і опцій
  • доступ до замовлення оригінальних запасних частин
  • кваліфікована консультація у виборі обладнання
  • професійний правильний монтаж
  • кваліфікований сервіс з післягарантійним обслуговуванням

При виникненні питань щодо експлуатації та обслуговування або потреби в запасних частинах будь ласка, звертайтесь до Вашого продавцю з наданням даних щодо ідентифікації продукту.

0