Топки Romotop з прямим склом

Топки Romotop з прямим склом

Серед великого асортименту товарів для затишку та опалення, які виробляє чеська компанія Ромотоп великою популярністю в Україні користуються топки Romotop з прямим склом.

Вас зацікавлять різні розміри фасаду, в яких представлені топки Romotop як з вертикальним, так і горизонтальним прямим склом. Всі продукти оснащені сучасними технологічними рішеннями, які забезпечують гарне горіння і чисте скло.

Кілька моделей, серед яких Ви знайдете вподобані Вам топки Romotop з прямим склом з бічним відкриванням дверцят:

топки Romotop з прямим склом, бічне відкривання

Поряд зі звичними для нас моделями, в яких дверцята топки відкриваються в сторону в асортименті є так само топки Romotop з відкриванням дверцят вгору. Особливістю моделей з гільйотиною є те, що такі топки Romotop оснащені точним і дуже тихим механізмом ходу дверцят - Silent Lift.

Тут в асортименті моделей з гільйотиною Ви легко знайдете підходящі Вам топки Romotop з прямим склом і відкриванням дверцят вгору:

топки Romotop з прямим склом, гільйотина

 

Вибираючи топки для каміна для установки в будинку кожен керується критеріями номінальної потужності, оснащеності і так само звертає увагу на розміри. Топки для камінів Romotop в широкому асортименті стануть надійним джерелом тепла і створюють домашній затишок з належним комфортом і надійністю в експлуатації.

 

 

Категорії товарів
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie.