Що потрібно знати про тристоронні камінні топки | Romotop

Тристоронні камінні топки

Тристоронні камінні топки

Камінні топки в інтер'єрі грають не останню роль і досить часто для поділу простору дизайнери інтер'єрів використовують тристоронні камінні топки. Такий елемент як топка з тристороннім склом при установці біля колони або по центру великий кімнати дає чудовий огляд, так як приємний вид на палаючий вогонь видно з будь-якої точки. 

Камін з трьома склами

Конструктивно камінні топки з трьома склами виділяються серед інших наявністю трьох відкритих до огляду фасадів, які розміщені спереду і з 2-х боків. Вид на працюючий камін з трьома склами вражає своєю красою і створюється враження прямого візуального контакту з відкритим вогнем, особливо, якщо камінна топка з трьома стеклами оснащена суцільним склом.


 


Тристоронній камін

Розміри і співвідношення сторін скла в тристоронніх топках відрізняються і вибираючи топку в тристоронній камін найчастіше можна зустріти 2 варіанти: з широким або вузьким фасадом. При цьому бічні сторони тристоронньої каміна можуть бути глибокими або вузькими. Тристоронні камінні топки з неглибокими бічними фасадами ми називаємо "П-подібні" і в цій категорії найчастіше користується попитом максимально широкий фронтальний фасад (80 см) з суцільним склом.


(переглянути тристоронні камінні топки)Тристоронні топки з глибокими бічними фасадами і вузьким фронтальним прийнято називати "U-подібні". Топки з вузьким фронтальним фасадом виглядають витягнутими вперед.Ціна на тристоронні камінні топки набагато вище, ніж на моделі з прямим або кутовим склом. Це пов'язано з набагато більш витратними конструктивними рішеннями, які застосовуються при створенні таких продуктів. Для підкладання дров дверцята в тристоронньої камінній топці відкривається вгору, а для очищення скла та обслуговування каміна - висувається вперед. Для надійної роботи тристоронньої каміна рекомендується купувати тристоронні камінні топки у комплекті з опорною конструкцією.Купити тристоронні камінні топки


Купити тристоронні камінні топки ROMOTOP в Україні з заводською гарантією можна в мережі офіційних представників, в салонах - магазинах камінів в містах: Харків, Київ, Дніпро, Хмельницький, Львів, Суми, Тернопіль, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Чернігів, Ужгород, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Херсон, Чернівці, Рівне.4692 03.03.2019
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?