Кутові каміни в сучасному інтер'єрі | Romotop

Кутові каміни в сучасному інтер'єрі

Кутові каміни в сучасному інтер'єрі

Коли Ви вибираєте щось цікаве в рішенні для оформлення інтер'єру для заміського котеджу або будинку, неодмінно згадайте про каміні, який здатний повністю змінити внутрішній світ приміщення. У цьому матеріалі ми поговоримо про популярному в Україні варіанті камінів, який ми називаємо — кутовий камін.
Перш ніж приступити до вибору формату каміна, необхідно визначиться з його функціональним призначенням. Адже далеко не завжди виникає потреба встановити камін з метою опалення приміщення, а найчастіше ми переслідуємо мету декоративного оформлення і тут кутові каміни завоювали дуже велику популярність.

Проектуючи кутовий камін в першу чергу ми починаємо вибирати для його конструкції кутову топку. Камінні топки з кутовим склом від компанії Romotop представлені в широкому діапазоні розмірів, що дозволяє вибрати підходящий варіант кутовий топки виходячи з параметрів приміщення.

 Камін з топкою з кутовим склом

Встановити камін в кутку кімнати має свої особливості, адже розташувавши кутовий камін ми з одного боку мінімізуємо займане простір, а з іншого боку - збільшуємо кут його огляду. Є чимало варіантів, коли кутові каміни встановлюються по центру стіни або виконують функцію зонування - розділяючи візуально кордон між двома суміжними приміщеннями.

Кутова камінна топка ROMOTOP

Популярні зараз кутові каміни найчастіше обладнають з кутовими топками, дверцята яких відриваються вгору (ми називаємо їх "з гільйотиною"). Насамперед це пов'язано з комфортом, адже відкривати дверцята кутового каміна з великим форматом у бік не дуже зручно і в цьому випадку механізм підйому дверцят вгору робить кутовий камін більш компактним і зручним в експлуатації.

Камінна топка з кутовим склом

Вибираючи топки для кутового каміна серед асортименту Romotop Ви зможете розглянути варіанти з шириною фасаду від 50 до 83 см, а так само варіанти з цільним (цельногнутным) або роздільним кутовим склом. Всі кутові топки для камінів Romotop оснащені подачею зовнішнього повітря для горіння, що неодмінно позитивно позначається на безпеці і комфорті знаходження в кімнаті, де встановлений діючий камін.

Ціна на кутовий камін або камінні топки з кутовим склом як правило декілька вище, ніж ціна на камінні топки з прямим склом. Але, завдяки великому асортименту моделей у вас є можливість вибрати підходящу, з якою ціна на кутовий камін буде для вас прийнятною.

Камінні топки кутові

Щоб Ваш майбутній кутовий камін був правильно спроектований, а так само вибране обладнання та комплектуючі справно і безпечно виконували свої функції не зайвим буде звернутися до досвідчених фахівців, вибравши найближчого до Вас серед офіційних дилерів Romotop в Україні, де Ви зможете вибрати і купити топки з кутовим склом і замовити монтаж кутового каміна кваліфікованим майстром.

Купити кутовий камін і вибрати з асортименту камінні топки з кутовим склом ROMOTOP в Україні з заводською гарантією можна в мережі офіційних представників, в салонах - магазинах камінів в містах: Харків, Київ, Дніпро, Хмельницький, Львів, Суми, Тернопіль, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Чернігів, Миколаїв, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Херсон, Рівне.


7368 12.01.2019
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?