Ми вже працюємо!

Ми вже працюємо!

Шановні Клієнти та Партнери.


У Бучі поступово відновлюється інфраструктура та потихеньку повертаються жителі. Безумовно, наслідки військових дій жахливі і на фото неможливо передати всю повноту картини та величину втрат, проте життя не зупинилося і ми повернулися до рідного міста, щоб знову наповнити його життям!

Склад ТОВ "Ромотоп Україна" у Гостомелі пережив численні розриви снарядів рашистської артилерії та велику пожежу. Лише завдяки охоронцям і їх сміливим діям, більшу частину камінів і печей вдалося вберегти від вогню. З навісу трохи знесло дах і зірвало тент - але це дрібниці і ми все виправимо!
Більшість товару постраждала від вибухової хвилі і потребує заміни скла. Чеський виробник ROMOTOP spol. s r.o. надає максимальну підтримку та відправить нові комплекти скла для заміни у найближчих поставках. Просимо поставитися з розумінням і тим, хто купуватиме товари тимчасово без скла - за очікування надається дод. знижка.Тим часом ми вже відновили роботу та навіть отримали нову партію товару, яка перетнула кордон України 24.02.2022. Весь цей час вантаж перебував у безпечному (наскільки це було можливим) місці і в цілості і безпеці був доставлений для проведення митних процедур з подальшим вивантаженням продукції на вже символічний склад у Гостомелі. Тепер поступово налагоджуємо логістику і вже приймаємо нові замовлення.За безпосередньої підтримки з боку виробника ми виконаємо всі зобов'язання щодо постачання замовлених та оплачених раніше товарів. Всі заявки на замовлення запчастин та в т.ч. рекламаціям також не залишаться поза увагою та будуть вирішені найближчим часом. До загального відома чеський виробник повністю зупинив продажі й відвантаження продукції на ринки РФ та РБ.

Ми впевнені у нашій перемозі над оккупантом! Разом із нашими партнерами по всій Україні ми подолаємо всі труднощі та відновимо нормальну роботу дилерської мережі. І все буде УКРАЇНА! Не миттєво, але скоро і точно!


127 26.04.2022
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
+380981531133
Як купити?