Які бувають Повітряні камінні топки Romotop

Повітряні камінні топки Romotop

Повітряні камінні топки

Так звані повітряні камінні топки знайшли свою назву в першу чергу завдяки методу нагріву. Повітряні каміни, як їх прийнято називати в Україні працюють за принципом обладнання, яке нагріває повітря і прогрівають повітря в приміщенні досить швидко, завдяки створюваним конвекційним потокам гарячого повітря, який нагрівається від корпусу повітряної камінної топки і швидко поширюється в приміщенні, де встановлений камін.

Повітряні камінні топки дуже прості в установці і експлуатації, а їх прийнятна ціна робить їх найбільш популярним типом камінів в Україні, які ми часто шукаємо купити. Нерідко ми чуємо про розвідку тепла, "генератором " температури в цій системі є повітряний камін, а його серце - повітряна камінна топка.

З огляду на те, категорія повітряних камінних топок є найпопулярнішою, ми можемо купити практично будь-який формат. Повітряні камінні топки представлені як найпростішими моделями з боковим відкриванням, так і повітряними топками великих форматів з гільйотиною.

Вибираючи сталеві повітряні камінні топки покупці часто приходять до найбільш популярним в Україні моделей топок Romotop з боковим відкриванням дверцятROMOTOP HEAT 2g 70.50.01 та ROMOTOP HEAT 2g 80.50.01Їх простота в установці і експлуатації, висока ефективність і надійність конструкції зайняли перші місця серед якісних європейських брендів

Серед великих форматів повітряні камінні топки Romotop так само користуються гарним попитом і найбільш популярними серед споживачів єROMOTOP HEAT 3g L 110.50.01 и ROMOTOP HEAT 3g L 88.66.01

У сегменті дизайнерських повітряних камінних топок можна не відзначити також і кутові камінні топкисеред яких найбільш популярною є повітряна камінна топка ROMOTOP HEAT R 3g L 81.51.40.01

Підбиваючи підсумки, можна сміливо сказати, що з огляду на попит і тенденції до використання камінів в Україні, повітряні камінні топки ще довго будуть займати пальму першості, так як їх прийнятна ціна дозволяє споживачу купити повітряний камін з найменшими витратами.

Купити повітряні камінні топки в Україні, а також визначити яка актуальна ціна на повітряний камін Ви можете звернувшись до найближчого офіційного дилера. Салони - магазини камінів розташовані у всіх великих містах України, таких як Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Полтава, Тернопіль, Чернігів, Хмельницький, Вінниця, Кривий ріг, Кропивницький, Чернігів, Запоріжжя, Рівне.


4250 15.01.2019
Связанные товары
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?