Як вибрати камін в квартиру? Думка експертів

Як вибрати камін в квартиру

Щоб квартира наповнилася атмосферою затишного заміського будинку, необхідний камін. Холодним ввечері він допоможе розслабитися і забути про міську метушню за вікном.
У більшості квартир камін - швидше елемент декору в інтер'єрі, ніж повноцінне опалювальне обладнання. Щоб розуміти, який камін краще підійде для квартири, давайте обговоримо всі можливі різновиди.


Види камінів

  • Дров'яної камін - це габаритне і пожежонебезпечна опалювальне обладнання, єдиною можливістю встановити яке в квартирі, є її місце розташування на останньому поверсі будинку. Але з огляду на, що цей вид каміна має значну вагу, і без зміцнення статевих перекриттів він легко може виявитися у сусідів знизу, цю затію можна вважати дуже важко здійсненною і нераціональною. До того ж, крім проблем з безпосереднім зведенням дров'яного каміна в квартирі, виникне ще безліч нюансів з отриманням у влади дозволу на його установку.

  • Електрокамін - варто почати з того, що такий камін однозначно підходить для установки в міській квартирі. У сучасних магазинах величезний асортимент такого обладнання різноманітних форм і розмірів. Це дозволить без зусиль підібрати електрокамін під будь-який інтер'єр. Такий агрегат відразу після покупки готовий до використання, важить він трохи і просто монтується. Камінний портал можна оформити відповідним до декору кімнати, матеріалом: штучним або натуральним каменем, штукатуркою або кахлем. Електрокаміни мають високий рівень пожежної безпеки. Єдиним мінусом таких камінів можна назвати лише відсутність живого полум'я. Але в сучасних моделях його імітація дуже реалістична.


  • Біокамін - це декоративне пристрій, який абсолютно не потребує твердому паливі, як, наприклад, дров'яної камін. Біоетанол - це спеціальна, спиртовмісна рідина, яку застосовують в якості рідкого палива для роботи біокаміна. У процесі його горіння в повітря приміщення не потрапляють шкідливі продукти переробленого палива. Цей вид камінів також, як і попередній, продається найрізноманітніших конфігурацій і розмірів, що дозволяє без праці впровадити його в будь-який інтер'єр. Через невелику вагу і мобільності конструкції, його можна переносити з місця на місце. Біокамін абсолютно не вимагає спеціального догляду (досить регулярно протирати пил). Повністю пожежобезпечний, тому для його розміщення в квартирі не буде потрібен дозвіл відповідних інстанцій.


  • Фальшкамін - цей вид каміна, вірніше його імітація, підійде людям, відчайдушно спраглим обзавестися затишним вогнищем в будинку, але, з яких-небудь причин, які не мають можливості встановити жоден з перерахованих вище варіантів. Портал фальшкамін нескладно спорудити з декількох листів гіпсокартону. У центр можна помістити дзеркало і розставити великі свічки, а сам короб декорувати, наприклад, штучним каменем. На камінну полицю можна розставити сімейні фото в рамках і милі серцю дрібнички. Така споруда створить у вашому інтер'єрі затишну атмосферу.

Отже, якими бувають каміни, які підходять для квартир, ми дізналися. Залишилося підвести підсумки. Як ми вже зрозуміли, дров'яної камін - варіант для квартир абсолютно непрактичний. А ось три залишилися складають один-одному гідну конкуренцію. Плюси електрокаміна в наявності: компактність, універсальність, пожежна безпека, економічність, адже його паливо - електрика, є в будь-якому будинку. На відміну від електро, биокамин здатний подарувати вам насолоду милуватися справжнім полум'ям, але регулярна купівля біоетанолу - справа фінансово витратне. З фальшкаміном взагалі не виникне ніяких проблем - спорудили і насолоджуємося вийшов арт об'єктом.
Який камін вибрати в квартиру - вирішувати лише вам, а фахівці компанії Romotop допоможуть підібрати найкращий варіант електро або біокаміна згідно з вашими побажаннями.


976 10.10.2020
Отримайте консультацію
0

Веб-сторінка використовує файли cookie для надання послуг, персоналізації реклами та аналізу рейтингу відвідувань. 

Користуючись цим сайтом Ви погоджуєтесь з умовами використання файлів cookie. 

Напишіть до Romotop
×
+380981531133
Telegram
Viber
Whatsapp
Messenger
Instagram
Як купити?